Kişisel Kartvizit Çalışmam (ilk denemem)

HEG37

Üye
Tepki
0

Bu ilk denemem acaba ne eksikleri var söylerseniz gidermeye çalışırım.

not: Photoshop'u amatör olarak ve hobi olarak kullanıyorum. 17 yaşındayım. Herkese iyi forumlar dilerim.

not(2): Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum. Eğer yanlış ise kusura bakmayın.

ugur_413

Üye
Tepki
1
İlk deneme çalışman olarak gayet hoş bir çalışma Tebrikler, Eksiklerine gelirsek kartvizitinin ön yüzündeki iletişim bilgileri kısmını biraz daha küçük tutarsan hoş olablir, ayrıca kartvizitin arka yüzünde bulunan opasitesini azaltığın logoyu kaldırıp ön plandaki logoyu daha hoş bir şekilde sergileyebilirsin :eek: İyi çalışmalar

HEG37

Üye
Tepki
0
@ugur_413

Gerçekten teşekkürler siz söyleyince fark ettim gerçekten de biraz büyük kalmış kişisel bilgiler. Ayrıca o opasitesini azalttığım logoyu da kaldıracağım. Ama tekrar upload etmeye gerek duymuyorum.

Tepki
2
iletişim bilgileri sola biraz daha yakın olsaydı nasıl olurdu diye düşünüyorum.
bide tam belli olmuyor ama Hüseyin Emre Girgin yazısı sağ kenara ve sol kenara eşit uzaklıktamı biraz sağa kaymış gibi duruyor ?
genel olarak güzel bir çalışma olmuş başarılar :)

ugur_413

Üye
Tepki
1
zamanla ekleye çıkarta birseyler ortaya çıkar yap boz çiz sil tam gaz devam et, iyi çalışmalar :)

HEG37

Üye
Tepki
0
teşekkürler Hüseyin emre girgin biraz sağa kaymış gibi görünüyor ama bu 3d görünümden kaynaklanıyor. Orjinalinde tam eşit cetvelle hizaladım.

Bu arada resimleri bir daha yükleyelim o zaman;

Ozgul

Üye
Tepki
57
- İletişim bilgileri çok fazla birbirine girmiş.
- Basılı bir materyal, üzerinde facebook ve twitter hesaplarının olmasına gerek olmadığını düşünüyorum.
- İkondan ziyade tel ve e-posta/mail olarak kullansanız daha iyi olur.
- Hüseyin Emre yazısı büyük değil küçük yapılabilir.

İlk denemeye göre, sunum dahil, gayet iyi yine de. Kolay gelsin.

HEG37

Üye
Tepki
0
teşekkürler twitter facebook konusuda haklısınız ama daha basılmayacağı için ve adres belirtmeyeyim diye yaptım

Yukarı Alt