kitap kapağı çalışması

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Sayın Hocam "Yapıcı Eleştiri" böyle bir cümle yok Türkçede,araştırmanızı tavsiye ederim...

Tepki
6
@skystar_26

hoca konunun disina ciktin. Nasil sen olmamis basit derken daha iyi yapmasi icin soyledim bu anlamda su sebebpten v.s diyorsan yapici elestride bu anlamda. Daha ise yarar seyler soylemende O veya bu alanin olmasi bizi ve sana karsi nasil davranacagimizi ilgilendirmez.Bizim demek istedigimiz (anlamamissin soyluyorum) su soyle olsaydi daha hos olabilirdi gibi fikirler vermen.tabi zamanin varsa

calismaya gelince bence basliktaki fontu degistirmelisin. Birde resme bi cerceve iyi giderdi diye dusunuyorum saygilar

Tepki
100
@skystar_26

konunun dışına çıkmak istemiyorum ama,
kısa ve net olarak şunu söyleyeyim.
bu çalışmayı siz yayınlasanız ve 10 tane alt alta
-olmamış bu.
-yeniden çalış.
-beğenmedim.
-.........
-.........
gibi böyle mesajlar bırakılmış.
siz ne düşünürsünüz.
anlatabildim mi?

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Ne mi yaparım? Onlara çok teşekkür ederim.

Bana çalışmalarımı beğenen değil eleştiren insanlar lazım,beğenilen bir çalışma için beyninizde olumlu duygular oluşur ve üzerinde başka bir işlem yapmaya gerek duymazsınız,eleştirilen çalışma öyle midir?Bence bir ressamı eleştiren-ki bizler de birer (Hocalarımıza saygısızlık olmazsa!) sanal ressamlarız- ona beğenenden daha çok kazandırır.

Not: PM niz kapalı olduğu için buraya yazmak zorunda kaldım arkadaşımdan özür dilerim...

Tepki
3
evet basit oldu çünkü kitap kapağkı bu ne olabilirki kitap kapağında basitliği ön plana aldık diğer eleştirileride göz önünde bulunduracam

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Başarılar Arkadaşım size...
Yanlış anlaşılma için özür dilerim.(Kendi Adıma...!)

Yukarı Alt