Kitap Kapağı (küçücük bir fikir)

By_ShaDoW2

Üye
Tepki
0
Merhabalar arkadaşlar;

Bugün bir kitap kapağı tasarımı yapmak üzere işe koyuldum ama kitabın konusu ve yazarın bana vermediği fikirler sonucunda, şimdi aklımda hiçbir fikir yok :(
Konuya uzakken aklımda birşeyler vardı ama yazarla konuştuktan sonra hiçbirşey kalmadı...

Kitapta bir eşcinsel ve patronundan bahsediliyor, eşcinsel önce gizliyor ama sonra patronuna eşcinsel olduğunu söylüyor ve önceden bu konuya bayağı bir önyargılı olan patronu, eşcincelin güzel davranışlarından falan sonra önyargısını yitiriyor...

Yazarla görüştüm, nasıl bir tasarım istediklerini sordum fakat o da: "koyu renkli, sade, hoş bir çalışma olsun, ben size bırakıyorum." dedi...

Sonuç olarak küçük de olsa fikirlerinize ihtiyacım var, nasıl bir tasarım yapabilirim? şimdiden çook teşekkür ediyorum... :confused: :)

futurist

Üye
Tepki
9
konu tuhaf yazarın size bıraktığı kadar var:) Şaka tabi. Ben olsaydım şuan aklıma gelenler:
1. si kapakta 2 adam olur birbirlerine dönük aralarında kapı yada duvar olur.
2. si bir yüz vardır kapakta yüz ikiye bölünmüş biri ciddi diğeri kadınsı
3. yine iki kişi ofis ortamı tokalaşıyorlar fakat işçi olarak çizdiğinin eli takım elbise vucudu eşcinsel kıyafeti.
Bilmiyorum gözünde canlandımı

iGroN04

Üye
Tepki
0
Ofis teması ile bir kompozisyon, gri texture içeren bir fon ve etrafında koyu gri ise renkli, açık gri ise beyaz çizgiler ile isim olabilir.
Ya da gri fonda smokinli bir adam portresi, takım elbise ofis yaşamını hatırlatıcaktır, yüzü yerine de sürrealist bir yaklaşım ile bir şeyler uydurursanız bu da fena olmuyacaktır. ,
Açık gri fonda beyaz yazı fontunuz el yazısı gibi figürler ve ince hatlar taşısın. Ya da Siyah kalın ve kalıplı harfler ile kitap ismi, altına da el yazısı gibi karakterler ile ince beyaz harfler kullanarak kapak yazıları yazar isimleri gibi eklentiler eklenilebilir.

Umarım fikir vermesi açısından yararlı olur,
İyi Çalışmalar

Yukarı Alt