Kitap kapağı nasıl yapılır?

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
Forumda arama yaptım ama konu hakkında işime yarar pek bir şey bulamadım.

Kitap kapağı nasıl yapılır onu öğrenmek istiyorum. Forumda sadece kitap kapak tasarımları mevcut, az çok nasıl yapıldığına dair bir bilgi vermeniz mümkün mü? Photoshop CS3 kullanıyorum.

Umarım başlığı başka bir yere taşımak veya kilitlemek yerine yardımcı olursunuz =) Daha önce de bir konu açmıştım, pek yardımcı olunmadı ve konu hemen başka yere taşındı. Faydası olabileceğini düşündüğünüz başıklara da yönlendirebilirsin, veya sitelere.

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Lütfen foruma kayıt olurken "kuralları okudum ve kadul ediyorum" diyerek tıkladığımız kutucuğun üzerindeki kuralları GERÇEKTEN okuyalım. Tamamı bold, büyük ve renkli yazı yazmamaya özen gösterelim.

HisarMedya

Üye
Tepki
0
baskı kitap boyutlarını öğrenmen lazım önce sonra çizmen kalıyor sadece nası çizersen çiz oda sana bağlı

iyiprens

Üye
Tepki
0
bu ne arkadaşım yaa??
hakikaten yazık!! bir de grafikerler sitesi olacak,,,,
daha kitap kapağı nasıl hazırlanır tek bir işe yarar bilgi paylaşan yok????

Erkan Nehir

Uzman Üye
Tepki
53
@iyiprens

1- Soruyu soran siz misiniz de bu kadar agresif davranıyorsunuz?
2- Evet grafikerler sitesi ve siz de üyesiniz. O halde siz cevap veriniz madem o kadar yazık!!!
3- Soruyu dikkatlice okursanız belki neden cevap verilmediğini anlarsınız!!!!
4- CS3 le kitap yapmayya çalışan birine ne denli cevap verilir ortada...
5- Son alarak lütfen üslubumuza dikkat edip forum kuralları çerçevesinde davranalım....
İyi forumlar...

iyiprens

Üye
Tepki
0
Soruyu soran ben değilim zaten öyle olması da gerekmiyor
bilgiyi arayan herkes, ihtiyacı olan konu başlığını arattırdığında karşısına geliyor
ve ne buluyor dersiniz koca bir hiç???
madem CS3 ile yapılamıyor o zaman ne ile yapılıyorsa bir zahmet buraya gelenleri oraya yönlendirin...
Yoksa boştan yere bu konu başlığını burda durdurmayın...
Çünkü hayalkırıklığına uğrayan bir tek ben değilim...
Merak etmeyin ben aradığımı illa ki bulurum ama:
Acaba bu grafikerler sitesi bir kitap kapağının nasıl yapıldığını söylemekten aciz mi???
Bence bunu iyi düşünün...
Ayrıca ben agresif değilim, şimdi işine gelmezse bu yazdıklarımı da silersin değiştirirsin ne de olsa yönetici sizsiniz...

Erkan Nehir

Uzman Üye
Tepki
53
@iyiprens

Mesleğiniz GRAFİK yazıyor proflinizde... Madem öyle siz neden yardımcı olmadınız? Siz aciz misiniz?
Neden "ben bulurum" diyerek işin içinden sıyrılıyorsunuz ozaman? O halde neden mesleğiniz dizgi-grafik kitap tasarımına yardımcı olamıyorsanız? Burada binlerce üye var. Her konuya olumlu veya olumsuz cevap verenler mutlaka olur. Ama hiçbiri başkalarına çamur atarak işin içinden sıyrılmaya çalışmaz...
Aksine yazdıklarınıza dokunmayacağım çünkü az önce sorduğum soruya cevap veremediğinizin kanıtı yazdıklarınızda saklı....

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt