kitap kapağı tasarımı (siyah süt)

gokhan1378

Üye
Tepki
0
boş kaldımda bi kitap kapağı tasarımı yaptım yorumlarınızı bekliyorum lütfen

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Forumdaki diğer kitap kapağı tasarımlarına bakmanızı tavsiye ediyorum..
Çalışarak, üzerinde durarak daha iyi işler çıkarabilirsiniz..

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Buse hanım'a katılıyorum.
Sadece küçük birşey ekleyeceğim.

Siyah Süt yazmışsınız fakat süt yine asıl renginde yani beyaz.
Dolasıyıyla "Siyah Süt" teki espriniz yokolmuş.

Tepki
2
Kitap kapağının diğer tarafı nerede?

Çalışmayı isim vermekte çok zorlandım. Kitap kapağı tasarımı dışında herşeye benziyor.

Kitap kapağı tasarımlarını incelemenizi öneririm.

Saygılar.

Tepki
0
Bu konu da kendini geliştirmek istiyorsan aşağıda linkini verdiğim sitedeki kitap kapak arşivini inceleyebilirsin... Ve sana nacizane tavsiyem bütün işlerinde sadeliğin gücüne inanman olacaktır... Daha iyi çalışmalarını izlemek umuduyla...

http://www.bookcoverarchive.com/

Neo

Üye
Tepki
0
merhaba öncelikle gayretinizden dolayı sizi kutlarım ama daha anlamlı ve sade şekiller kullanabilirdiniz.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
@HATİCE HAZAR

Belki birileri foruma üye olup paylaşılmış 3-5 çalışmaya bakıp ,yorumları okuyup tamamen önyargı ile hesap sorsun diyedir.

Sizin bir önceki postunuzu da okudum şahsen.
Arkadaşımıza kimseyi kafasına takmamasını teklif etmişsiniz, fakat kendisini belki nasıl geliştireceği hakkında en ufak bir yazınızı göremedim.
Mecbur değilsiniz tabiki buna, yalnız bunun gibi yanlış yaklaşımlarda bulunmaya da mecbur değilsiniz.
Siz burada paylaşılan çalışmalara yapılan bütün yorumları okudunuz mu?
Serbest çalışmalara dahi oturup dakikalarca vaktini heba eden, kafa yoran, faydalı olmak için çalışma sahibine doğru bilgileri vermek isteyen, bu sebepten dolayı da uzun yazılar yazan arkadaşlarımız var burada.

Bu yazıları yazan arkadaşlar çok artniyetli de , esgeç tekliflerde bulunanlar mı faydalı?
Öyle ise ne ala ...

kriptonik

Üye
Tepki
1
umut beyin verdiği linkte çok çok ilginç çalışmalar var ancak ben de onların bir çoğunu beğenmedim yani o kapaklara sahip kitapları almayı düşünmezdim açıkçası.. ilk 350 çalışma içinde sadece 1 tanesi dikkatimi çekti o da bir palto var askıya asılı içinde vücut yok ancak elleri paltoyu çıkarmaya çalışır gibi duruyor.. sadece bu dikkatimi çekti.. Aslında beni en çok etkileyen kapak İhsan Oktay Anar adlı yazarımızın, Puslu Kıtalar Atlası adlı romanı için hazırlanmış kapak.. çok etkileyici ve kitabın içeriğine çok fazla işaret edebilen bir betimleme.. incelemenizi tavsiye ederim... Hatta kitabı okumadıysanız muhakkak okumalısınız bence..

Yukarı Alt