kız çocuk deseni

Tepki
0
öncelikle hepinize merhaba :) bu siteyi bulduğum için çok mutluyum çünkü inanılmaz bir paylaşım var mükemmelsiniz. yaklaşık 15 aydır desinatörlük yapmaya çalışıyorum daha doğrusu uygulamacıyım tasarımım henüz gelişmedi, matbaacılıktan geldiğim için tram olayları beni bayağı kasıyor hala tutturamadığım oluyor.Ben freehand ve photoshop ağırlıklı çalışıyorum coreli çok ama çok az biliyorum.

sizden ricam kız çocuk deseni arıyorum ekleme yapamıyorum :( kız karakterlerin olduğu bol renkli çalışmalar olursa sevinirim.

şimdiden teşekkürler...

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
bunları psd formatındamı jpeg formatındamı istiyorsunuz alıp kullanmak içinmi yoksa desenleri inceleyip fikir sahibi olmak icinmi

Tepki
0
kullanabileceğim şekilde olanı tercih ederim ama en kötü fikir alabileceğim de olursa memnun olurum çünkü bende hiç kız çoçuğu karakterli desen yok , eklenti yetkim olmadığı için örnek ekleyemedim.

şimdiden teşekkürler :)

masserk

Üye
Tepki
0
ben üzgünüm yardımcı olamıyacagım ben amatörüm burada uzman arkadaşlar size yardım edecektir.
kolay gelsin

Tepki
100
@ilknuryazici

eklenti yetkiniz vardır. bunun için imzamda bulunan resim ekleme dosya ekleme linklerini inceleyiniz.
konunuz hakkında yardımcı olmaya çalışacağız.
saygılar.

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Resimleri yüklemek için:

https://www.grafikerler.org/yukle/ adresini tıklayın

çıkacak sayfada gözat a tıkladıktan sonra örnek çalışmanızı seçip "Resim Yükle" butonuna tıklayın. resminiz yüklendikten sonra aşağıdaki tablo ile karşılaşacaksınız.

aşağıdaki yolu takip ediniz.

Yukarı Alt