klasör isimleri görünmüyor yardım

Tepki
25
illustator programında çalışırken birden bilgisayarım dosyalar açmaya başladı ve mecburen ps yi kapadım tekrar açtığımda klasörlerim görünüyor fakat altında isimleri yazmıyor bunu nasıl değiştirebilirim isimleri görünsün istiyorum yardımlarınızı bekliyorum lütfen

Tepki
25
firmalar isimli klasör içinde yine firmaların isimleriyle oluşturduğum klasörler vardı içlerine girdiğimde isimleri çıkmıyordu bilmeden klavyeyle kısa yol kullanırken bişeyler yaptım kesin ama firmalar adında yeni klasör açıp içindekileri ona taşıyınca problem ortadan kalktı Yaşar bey şimdi görebiliyorum isimleri çok teşekkür ederim ilginize...

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Mesele çözüldüyse tamamdır Dilek hanım yinede tekrar karşılaşmanız durumunda bildiğimi paylaşmaya çalışayım. Denetim Masalarından Klasör seçeneklerinde, Görünüm sekmesinde Klasörleri Sıfırla butonuna basıp bilgisayarınızı yeniden başlatın.

mulax

Üye
Tepki
0
benin klasörler ortadan kayboluyor gizli klasörler olarak beliriyo gizli klasörleri göster e tıklıyorum düzeliyo gibi 2-3 dakika sonra tekrar gizli larak klsörler ortadan kayboluyor her seferinde gizli klasörler olarak değişiyor format atıldı fayda etmedi

Yukarı Alt