KODAK NEXPRESS M700 Dijital Baskı Makinesi..

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
KODAK NEXPRESS M700 RENKLİ DİJİTAL BASKI MAKİNESİ

Büyümenizi Güçlendirin
Renkli dijital baskı pazarında büyük bir gelişme görülmektedir. Baskı ihtiyacı olan firmalar artık daha düşük adetlerde, kısa sürede teslim edilmesi gereken ve baskı kalitesi yüksek dokümanlar istemektedirler. Peki matbaacılar, işletmelerin büyümelerine destek olacak bu kısa teslim süreli baskı işlerini karşılamaya hazırlar mı?

Yeni dijital renkli baskı makinesi Kodak NexPress M700, tam bunları yapacak tüm imkanları sunmaktadır. Grafik endüstrisinin bu iddialı beklentilerini karşılamak için M700 geliştirildi. Makine mevcut müşterilerin kalite ve verimli üretim ile ilgili taleplerini karşıladığı gibi yeni kullanım olanaklarıyla yeni müşteriler kazanmanızı sağlar.

Kişiye özel baskılar, reklam materyalleri, firma dokümanları ve fotoğraf kitapları birçok kullanım alanlarından sadece bazılarıdır. Bu üstün özellikler sayesinde, hem baskı miktarı hem de cironuz artacaktır.

Baskın Renkler Üretin
Başarınız için asıl etkili olan unsur, iş akışınıza entegre olmuş, renkli dokümanlarınızın mükemmel fotoğraf kalitesiyle etkin ve verimli bir şekilde üretimini yapmaktır. M700 , işletmeleri rakiplerine karşı güçlü pozisyona getirecek baskın renkler içeren doküman üretimi için, verimli üretime imkan tanıyan tüm fonksiyon ve özelliklere sahiptir.

• Dakikada 70 sayfa baskı yapan, dört renkli üretken baskı makinesi,
• Yenilikçi baskı sistemi; yüksek densite değeri, büyük renk alanı ve baskı resminin kağıda mükemmel uyumunu garanti eder.
• Çift kontrol sistemi farklı baskı malzemelerinin işlenmesine ve kağıt gramajına bağlı olmaksızın hep aynı hızda baskı yapılmasına imkan tanır.
• Kodak NexStation açık mimari temelli Front- end sistemi, mevcut tüm kullanım programlarından gelen tüm data formatlarını kabul etmektedir.

Başarınızı Yükseltin
Orta ölçekli dijital baskı makinesi olan Kodak Nexpress M700, operatör tarafından değiştirilebilen parça konseptiyle üretkenliği en üst noktaya taşımaktadır. Böylece sistem, en üst yeterlilikte işletilebilmekte, baskı kalitesi üst seviyede kalmakta ve maliyetler kontrol edilebilmektedir.

Kodak MarketMover Business Development Services yetkili uzmanları, pazarlama programlarını hayata geçirerek, işletme başarısını en uygun hale getirmektedir.

Eğer, yüksek baskı hacimlerini karşılamak ve yeni uygulamalar yapmak istiyorsanız Kodak,sizlere komple bir seri olan baskı üretim makineleriyle üstün bir başarı ve verimli üretim seviyesine ulaşabilirsiniz.

Kodak NexPress M700
• Dakikada 70 sayfa A4
• Kısa tirajlı ve kısa geçişli işler
• Baskı hacmi aylık 150.000 A4 sayfası için ideal

NexPress M700 Dijital Renkli Baskı Makinesi

TEKNİK BİLGİLER

Temel Donanım

Dört renkli baskı makinesi (C,M,Y, K baskı)
Entegre edilmiş 2 adet kağıt istifi
3 Kağıt yükleme üniteli 1 İstif Modülü
1 Yüksek kapasiteli- Çıkış
Kodak NexStation- Frontend
Baskı Hızı
Format 4/0 (tek yüz) 4/4 (çift yüz)
A4 70 sayfa/ dak. 70 sayfa/ dak.
A3 36 sayfa/ dak. 36 sayfa/ dak.
A3 + 33,6 sayfa/ dak. 33,6 sayfa/ dak.
Baskı Teknolojisi
Elektrofotografi (kuru), 1200 x 1.200 dpi
Laser görüntüleme teknolojisi
256 gri basamak
Tram: Grafik, resim ve metin
En büyük (maksimum) baskı formatı
323 x 482 mm
Kağıt Formatı
Maksimum Tabaka Formatı: 330 x 487 mm (A x B)
Minimum Tabaka Formatı: 182 x 182 mm (A x B)
A Ölçüsü (min.- mak.) 182 – 330 mm
B Ölçüsü (min.- mak.) 182 – 487 mm

Baskı Malzemeleri

Kuşe, 1. hamur ve dokulu kağıtlar
Etiketler, Transparan folyo, önceden delinmiş veya perforajlı ve özel baskı malzemeleri
Kağıt Gramajı
64- 300 g/m²
Kağıt Besleme Ünitesi*
Toplam 6.000 tabaka kapasiteli beş kağıt istifi
1.000 tabakalık 2 adet entegre edilmiş kağıt istif üniteleri ve 2.000 tabaka için ayrı bir kağıt istif ünitesi
Uyarı: Bütün istif üniteleri komple kağıt çeşitlerinin format ve ağırlıklarını desteklemektedir.
Kağıt Çıkışı*
Toplam 6.000 tabakalı yüksek kapasiteli çıkış
Ana çıkış – 5. 000 Tabaka
Prova çıkış – 1.000 Tabaka
Kağıt taşıma arabası
Temel Konfigürasyon Ölçüleri (Uz. x Gen. x Yük.)
4.415 x 992 x 1. 035
Temel Konfigürasyon Ağırlığı
1.560 kg
Opsiyonel Modüller/ İlaveler
Kodak NexStation- Frontend için ilave olarak çift CPU- Sistemi (bağlantı)
Yedek kağıt taşıma arabası
Işıklı makine kullanım masası

ahududu

Üye
Tepki
0
Maşallah canım çektide gidip alabilirmiyim kaça acaba birde dereli holdingmi satıyordu?Ciddi fiyatı nedir alan kim var referans bulamadım yurt dışında epey araştırmıştım ikinci eli çok ucuz ama getirsem burada servis ve yedek parçadan korkuyorum açıkcası bilen varsa yazsın lütfen

Yukarı Alt