*Köksal Tarım Aletleri - Defter

Sabahattin ÖZLÜ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
3

Graphic Dizayn : Sabahattin ÖZLÜ
Company : Köksal Tarım Aletleri
Work : NoteBook
Number : 1000

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Elinize sağlık. Güzel bir çalışma olmuş. Hani derler ya kullandığınız fon cuk oturmuş ;) Çalışmalarınızın devamı dileğiyle..

Saygılar.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Yok bu sefer olmamış arkadaşım... Herbiri ayrı persfektiften çekilmiş olan ürünler adeta havada asılı kalmış... :( Onları bir zemine oturtturmanız gerekirdi diye düşünüyorum... Birde Firma ismini çok büyük kullanmışsın... Daha güzel çalışmaların olduğunu biliyorum... Galiba sıkıntılı bir anda yaptın bu çalışmayı :)

Kolay gelsin...

Sabahattin ÖZLÜ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
3
@Arzu Uluırmak

Selamlar...

1.Ürünler sahnede asılı kalmış diyorsunuz... Sahneyi 2' ye böldüm fark ettiyseniz..Kapalı alandaki nesne arka tarafta ve küçük. Diğeri ile aynı persfekte...Gölgelerin ve ışıkların acılarına bakın...

2.Hani öyle bi anlar olur (o anlar hiç bitmedi benim için) Müşterinin al da beyfendi siz yapın ozaman... Bu çalışmada müşteri ile grafikerin diyoluğunda grafikerin patlama noktasındayken cıkan bir çalışma...
Bu gördüğünüz çalışmada baktım tasarım elden gidiyor. müşterinin isteğine göre nasıl toplarım? nasıl adam ederim bu çalışmayı? Ama görüldüğü gibi grafikerin biraz daha baskın olduğunu görmüşsünüzdür yukarıdaki çalışmada...

Yorumlarınız için teşekkürler... Öteki çalışmalarda da değerli yorumlarınızı görmek isterim...

Yukarı Alt