Küresel Isınma Yarışma Sonuçları

Admin

Başkan
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
25
Merhaba;
Her ay forum içi olarak düzenlediğimiz ve geçtiğimiz Ekim ayı için belirlediğimiz ''Küresel Isınma'' konulu Afiş yarışmamız sonuçlanmıştır. Yarışmaya gösterilen yüksek ilgiden dolayı sayın üyelerimize teşekkür ederiz.

Yarışma Sonuçları :

Toplam 17 puan derece ile üyemiz TornadoDizayn'ın ilk çalışması birinci olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Toplam 16 puan derece ile üyemiz Kishilukato'nun 2. çalışması ikinci olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Toplam 14 puan derece ile üyemiz Founder'in 2. çalışması üçüncü olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Yarışma Jürimiz;
Ozan Muhammet CANDAN,
Günel AYVACI,
Ömer YILDIZ

Yarışmaya iştirak eden tüm katılımcı üyelerimize teşekkür eder başarılar dileriz.

Dereceye giren yarışmacı arkadaşlarımızın, Adres bilgilerini ve çalışmaların vektörel hallerini yarisma @ grafikerler.org mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Yarışmaya katılan tüm yarışmacı arkadaşları iştiraklerinden, yarışmaya gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eder, dereceye giren; TornadoDizayn, Kishilukato ve Founder isimli üyelerimizi tebrik ederim. Başarılarınız daim olsun...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Enteresan bir secim :)

1. 2. 3. olan arkadaslari tebrik edrim.

Yasemin Ertosun

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Dereceye giren arkadaşları tebrik ederim... hepsi birbirinden güzel ve anlamlı çalışmalar.

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
Dereceye giren arkadaşlarımızı tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

kardelen37

Üye
Tepki
0
Bence sonuçlar geciktiği için hızlı alınmış bir karar. Kendi çalışmalarım için demiyorum fakat daha güzel ve anlamlı çalışmalar vardı. Yine de dereceye giren arakdaşları tebrik ederim.

Mesela 2. çalışma. Afişler kitleye hitap edilmek amacıyla hazırlanır. Bu kitlenin bulunduğu konum, dili vs. önemlidir. Ülkemizde bir çok kişi yabancı dil bilmiyor. 2. çalışmada ingilizce. Bunu hedeflediğimiz kitleye anlatamadığımız sürece o afişin bur manası yok bence. Bir çağrı var ama bu çağrıda ne denilmek istiyor bunu anlayabilen sınırlı. Yine de Orta da bir emek var. Tebrikler..

Fairytale

Üye
Tepki
3
Hasan birinci olmalıydı :D tavuk fikri güzeldi bi kere :D
favorim vberk'in çalışmasıydı.dereceye bile girmemesine şaşırdım?
btlylmz ın 2.çalışmasıda çok güzeldi.
Dereceye giren arkadaşlarımı tebrik ediyorum.
bu arada kardelene katılmadan edemeyeceğim :s8:

necoti

Üye
Tepki
0
Akrabağlar gene seçilmiş sanırım! Sizlere YUH diyorum başka bişey demiyorum! Ya siz bu işten anlamıyosunuz ya da akrabağlara kıyak geçiyosunuz! 1. olan çalışmayı ilkokul çocuğu bile yapar! YUH YUH ve yine YUH!

Yukarı Alt