kurulum hatası lütfen yardım

suatkapan

Üye
Tepki
0
arkadaşlar wordpress i kurum kurulum başarıyla gerçekleşti diyor ancak admin panleine geldiğimde kulanıcı adımı ve şifremi giriyorum

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xlargere/domains/xlargereklam.com/public_html/wp-config.php:1) in /home/xlargere/domains/xlargereklam.com/public_html/wp-login.php on line 353

bunu söylüyor aaba hosttamı sorun var dedim bunu birkaç hostta denedim aynı hatayı aldım demekki sorun bende kurulumda bir şeyi eksik yapıyorum ama neyi bulamadım yardım ederseniz sevinirim

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Tahminimce template hatası. Wordpress standart template'leri haricinde bir template yüklediyseniz bazıları uyumsuz olabiliyor. Sıfırlayıp farklı bir template ile deneyin.

suatkapan

Üye
Tepki
0
hayır sadece word press internet sitesinden indirdiğim dosya direk kuruluma geçtim temp yüklemedim joombla denedim kuruluyor ama word press kuramadım :(

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Aşağıdaki linkte bununla ilgili bir öneri var. Bir göz at istersen.

Link

suatkapan

Üye
Tepki
0
dediklerini yaptım ama yine olmadı anlamadım ya acayip şeylerde hep beni bulur zaten bu sorunu çözebileçek biri yokmu

Tepki
0
böyle hata almam gerekir özelden msn adresi at tw ile pc baglanıp ben bi kurmayı deneyim istersen.

Yukarı Alt