LOGO & BANNER & GİF ANİMASYON & AVATAR vb. Çalışmalarım....

Biyolog

Üye
Tepki
4
Bunlar da yenisi

psiq0lan@

Üye
Tepki
0
Resim çalışmaların çok iyi ama bir söz vardır söylediğim

" Eleştiri Hayattır. "

Eger ki sadece resim/foto yapıyorsan güzel çalışmlar çıkarıyorsun. Ama işin içine yazı girdiği zaman içinde sebebsiz fırtınalar oluyor sanki. Yazılar a efektler vermeye çalışıyorsun. Ama genel yazı efektlerin 3d emboss gibi ilk aşama efektler ilk aşama efektler derken yerinde ve zamanında bi mucevher olabilirler. Ama Sen bu çalışmalarda sanki biraz abartıp bi gökkusağı anımsatıyor çalışmaların. Başarılı çalışmalar ama çok renkli ve batıcılar. Yazı efektlerin adeta sıradanlaştıyor. Çok fazla renk ve uyumsuz renk kullanmyı tercih ediyorsun.

Çok fazla yazdım aynı seyleri sanırım neyse umarım anlatımım biraz zayıftır ama yanlış anlatmadan anlatabilmişimdir.

Maxix

Üye
Tepki
0
evet çalışmalar güzel ancak özellikle sanırım gif lere direk ağırlık vermişsin.ama aşırı derecede renk cümbüşü var ve kabartma olayı.bazı arkadaşlara dikkat ettim mesela güzel şeyler ortaya çıkarıyorlar ama aslında en önemlisi kaçırdıkları bir olay var.O da birşeyi tasarlarken (tabii hobi olarak değilde iş olarak yapan arkadaşlara söylüyorum) baskı olayını gözönünde bulundurun.çünkü çok fazla renk kabartma lens v.s. şeyler baskıda ekranda gördüğünüz gibi çıkmaz olmaz.burada büyük olarak koyabilirsiniz bir logoyu içindeki kabartmalar küçük yazılar v.s. ama bir de bunu basılacak şekilde düşünün ve o çok renkli efektli logolarınızı alın bir kartvizite yerleştirin bakalım orada ne akdar net veya canlı görebileceksiniz.Yani kısacası birşeyi tasarlarken baskı olayını sakın gözünüzden kaçırmayın yoksa en başa dönmek zorunda kalırsınız.

Biyolog

Üye
Tepki
4
Bir Download sitesinden arkadaşın isteği üzerine yeni hazırladığım bannerlar:

Yukarı Alt