logo çalışması

melek

Üye
Tepki
0
bunlar çok güzel çalışmalar, bende grafiker adayıyım, alttaki vip teks yazısı ve logosu çok hoşuma gitti. teşekkürler.

U

User

Misafir
hoş geldin karamelek begendiğinize sewindim. teşekürler. iyi forumlar.

cengaver71

Üye
Tepki
1
mehmet abi sen logolarda font kullanmayı pek sevmiyoodun yanlış hatırlamıyorsam,
ama Karamelek bacımızın da dediği gibi alttaki güzel abi. Ama mehmet abi, şunuda itiraf edeyim sen bizi daha profesyonel ve klas çalışmalara alıştırdın, şimdi bunlar basit geliyo be abi,
Adım gibi eminim bunlar senin için çerez dir.... (yanlışsam söyleyin arkadaşlar)

U

User

Misafir
@grafikir
ne yapalım ekmek parası baazen müşteriye uymak zorunda kalıyoruz. kendi özgün tasarımlarımı eklemedim. ama söz sana pazartesi iş yerine gitigimde ekleyecem bakarsın özgün tasarımlarıma. olan olayda aynen su tasarımı yaptım. müşteri dediki üstat burası entep eam biraz daha sade olsun dedi bende tamam eam dedim. bunları yaptım. orjinal çalışmalara pazaretsi bakarsın eklerim buraya. ilğin için teşekürler grafikir.

Tepki
6
@grafikir

katılıyorum abi sana ben sölicektim sölemedim sen deyinmisin hocamız alışmış zora artık bu tarz logoları 3 5 dk da yapıyodur kesinlikle yanlışım varsa düzelt mehmet abi

Yukarı Alt