Logo düzeltimi icin yardiminiza ihtiyacim var

Tepki
0
Merhaba arkadaslar.

Ben amöterce cs6 kullaniyorum ve kendimi gelistirmeye calisiyorum.
benim cok acil yardima ihtiyacim var. elimde jpeg formatinda calistigim isyerinin logosu var ve bu logoyu düzeltmem gerekiyor, dogumgunu kartlari yapilacak ve patronun gözüne girebilmek icin ben üstlendim ama beceremiyorum.
Bana yardimci olabilecek biri varmi acaba?
simdiden tsk ederim.

Bahsettigim logo:

Ve yaptigim düzeltme ama hic memnun degilim, eps olarak kayit ettim:

http://uploaded.net/file/7hdoh3gf

simdiden hepinize tsk ederim.

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Elinizde ki jpegi lütfen burada bizle paylaşın bakalım nasıl bir düzenleme gerekiyor

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
indirme linkinde kısıtlama var yani sadece yükleyen indirebilir uyarısı ... Yüklediğiniz klasöre herkesin indirebilmesi için yetki vermelisiniz ki çalışmayı indirip inceleyebilelim

Atilla Öztürk

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
26
Gördügüm kadariyla sadece yazilar Vektor (olabilecek sekilde)..
kulak, frekans resim...

"Düzeltme" yi anliyamadim

Tepki
0
Bildigim kadariyla (ki yanlis bilme ihtimalim cok yüksek) eger bir resmi photoshopta kullanacaksam cözünürlügü yüksek olmasi gerekiyor, ki resim büyütüldügünde vs pixelleri görünmesin? Yani demek istedigim su, bu resim bende jpeg olarak vardi ve bunu yaptigim kartlarda kullanmaya cesaret edemiyorum cünkü baskiya verdigimde kötü bir sonuc almaktan ve patronuma rezil olmaktan korkuyorum. Elimden geldigi kadariyla birseyler yapmaya calistim ve eps olarak kayit edip bakmaniz icin upload ettim. Siz profesyonelsiniz ve anlarsiniz :(
Lütfen bana bir akil yada fikir verin ne yapabilirim ki kalitesi iyi olsun?

Yukarı Alt