logo istekleriniz

Durum
Konu kapatılmıştır.

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Arayıpta Bulamadığınız Orjinal Firma Logolarını Buraya Yazarsanız, Biz Sizin Yerinize Bulmaya Çalışırız.

Not: Bu konuda sadece hazırda bulunan logoları isteyebilirsiniz. "logo yapın", "logo çizermisiniz", "logo yardım" gibi mesajlar atmayınız. cevap verilemeyeceği gibi bu tür mesajlar derhal silinecektir.

Tepki
1
selam arkadaşım http://brandsoftheworld.com/search/?action=search&text=Türkiye+Ziraat+Odası bu linke tıkla karşında olacaktır. İndiremek için logonun üzerine tıkla yeni bir sayfa açılacaktır. I Agree I Agree kutusunun içinde tıkla ardından download a tıkla.

Açılan sayfada da
Thank you for accepting terms of usage. To download file, please click here.

Here yazısına tıkla insin

Söylemeyi unuttum. İndikten sonra onu da Corele open yaparak çağırırsan çizim olarak açılır.

Tepki
0
Arkadaşlar içinizde milli savunma bakanlığının logosua sahip olan varmı yada tehmin edebileceğimi düşündüğünüz bir kaç logo bulma sitesi verebilirmisiniz.... şimdiden çok teşekkür..

Tepki
0
Ya arkadaşlar daha önce istemiştim ve hemen cevap gelmişti fakat daha yüksek çözünürlükte bir şeye ihtiyacım var eğer arşivlerinde bulunduran veya taratıp verebilecek olan olursa çok sewinirimm...

Tepki
100
@nnevermind

siz bu logoyu nerde kullanacaksınız.
belki biraz işinizi görebilir.
logonuzu photoshopta açın ve biraz boyutunu artırın.

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt