logo tasarımı

• Konuyu başlatan User
  • Başlangıç Tarihi
U

User

Misafir
alanyada bilgisayar firmasına yapmış oldugum logo tasarımı.

Ndesign

Üye
Tepki
51
logo lar güzel olmuş paylaştığın için teşekkürler fakat ben böyle bir çalışma yapsaydım hocam logo nun altındaki ve üstündeki yazıları bağımsız yapardım yani düz bir şekilde

U

User

Misafir
@nrl-design

evet ama logo 1 gözü tamamlıyor sıradışı olsun istedim klasik seyleri sevmiyorum.

LaNethLi

Üye
Tepki
1
sonuç çok güzel gerçekten farklılık var
düşünce çok saglammış..
ellerinize saglık

faith

Üye
Tepki
0
logonun üstünde ki yazı (erdem bilgisayar) netlikten ve renk den dolayı olsa gerek, havada kalmış gbi sanki, acaba gölgeyi biraz daha net ve text e yakın yabsak hımm :/ yani windows logosuyla uyum saglayamamıs gibi geldi bana, bide evet hebsi bi butun olarak guzel ama yine de alttaki yazıyı düz yazsanız daha iyi durur sanki..

yinede basarılı..emege saygı :)

U

User

Misafir
@faith

sıradan işleri sewmiyorum. aslında buda cok ucuk yaptıgım bir logo yada reklam deil. tasrladıgım reklamları gösterince millete canavarmısım gibi bakıyor lar bana..
ama yabancı sitelerde ise baskaları yapınca ooo ne kadarda harika reklam diyorlar.
biraz yabancı merakımızı üstümüzden atıpta su canım memleketimde canım sanatkarlarımada sahip cıksalar artık. ne yetenekler var türkiyede ama malesef en iyi yaptıgımız sey meyve veren agacı taslamk. ilğinçtirki sadece bizim millette var bu huy.. yabancılar daha ziyade o my god. wonderfull derler ve tesekür ederler. ah bizde örenebilseydik tesekür etmesini... eleştiriler için saolun arkadaslar. bu logo son hali zaten yazı dediğiniz gibi düz olarak alta yazılmıştı. yani logodan eser kalmıştı. bittiginde..

sero60

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
@MehmetBozaslan
yabanccı hayranlıgını eleştrşiyosun ama arkadaşım sende lognda windosun logosunukulanmışsın:)

Yukarı Alt