Logo Yorum İsteği

Tepki
1
Logo için yorum istiyorum... Henüz üzerlerinde çalışıyorum..... Hangisi üzerinde oynama yapmaya değer sizce ...

Tepki
1
Değil tabii daha renklendirme yapmaya başlamadım .... Önce formatını oturtuyorum sonra renk seçimlerini yapıyorum .... Karakalem gibi : ))

kanalga

Üye
Tepki
0
Ama renk uyumunu yakalamadan logoları çizersen sonra renkleri hoşuna gitmezki
sen birazda kalın ve tok karakterler kullan

Tepki
1
Firma ve sektöre göre karakter seçiyorum ve bu bir tasarım ve reklam firması olduğu için bir inşaat şirketinin logosunda kullanılan karakteristik kalaın, baskın, oturaklı ve sert hatları burada kullanmak olmaz gibi geldi ,,,

Daha sade ve zarif bir yaklaşımı simgelesin diye zarif karakterlere giriyorum böyle şirketlerde .....

Renk renk konusunda sorun olmaz gibi geliyor çünkü şekli oturunca aynı çalışmanın 7 farklı renk tonlamasını yapıp öyle sunuyorum .....

Tabi zevkler ve renkler noktasında olduğu gibi çalışma prensipleri ve işe yaklaşım metodlarında da farklılıklar olabilir ....

Dediklerini dikkate alacağım teşekkür ederim ..

Tepki
100
2 ve 3. logolar üzerinde durulabilir.
yanız zarif ve şıklık adına da çok ince karakterler kullanmışsınız.
çizgilerinizde öyle.
iki adım geriden bakar mısınız logolarınıza.
seçebiliyorsanız sorun yok o zaman.
karakterlerin biri biriyle oranından bahsediyorum yalnız.

Tepki
1
@emine_x4

emine hanım yorumlarınız için teşekkür ediyorum ... sanıyorum söylediklerinizi tam olarak yorumlayamadım .... fakat yorumlarınızdan üzerinde oynama yapmam gerektiği fikrini yürütebiliyorum ... zaten bunlar taslak çalışmalardır .... dediklerinizi dikkate aldım ve değerlendireceğim ... çok teşekkür ederim tüm yorumlara ...

Tepki
100
karakterlerin biri biriyle oranından bahsediyorum derken,
kısaca şöyle söyleyeyim o zaman.
çeketlerde rozet takalar bilirsiniz.
bu rozetler çeketin orantısına göre çok küçüktürler.
ama takıldıkları yaka kısmınına göre ise orantı gayet yerindedir.

Yukarı Alt