Makina iğne ve iplik kırıyor

sukra

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar, bernina 185 ev tipi makinam sürekli iğne ve iplik kırıyor.Servis makinada bişey yok diyor. Nedeni ipliğin kalitesi olabilir mi? Önereceğiniz iplik ve sim markası var mı? Deneyimli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim .Teşekkür ederim.

Tepki
28
kardeş iplik takılırsa iğne kırar
ayrıca iğnen dende olabilir çin malından uzak dur çin malı deil deme bizde içinden çıkamıyoz adamlar birebir taklit ediyolar satıcılarda bile bile orjinal diye satıyolar iğne olarak bilya uçlu grotz beckert öneririm

Tepki
0
Polyester ip kullanmayın,onun yerine viskon ip kullanın.Polyester ip çok serttir ve kopmaz hatta o kadar ki elinizi ile kesebilir ayrıca akışkanlığıda zayıftır.Bu nedenle atlamalarda iğne kırar.

jandemir

Üye
Tepki
0
caganozdada problem ola bılır yanı ıgne gırdıgınde temasına 1 ıpın kalın kadar yakın olacak ayarıda cok onemlı

sukra

Üye
Tepki
0
Çok özür dilerim arkadaşlar.Yanlış yere üye olduğumu düşündüğüm için Siteye pek uğramadım.Grafikerlikle uzaktan yakından alakam yok.Ufak tefek kendi çapımda hobi olsun diye nakışla ilg,lenmeye çalıştığım için bir ev tipi nakış makinası almıştım. O da iplik ve iğne kırınca buraya yazdım.İlginiz için çok teşekkür ederim.Tavsiyelerinizi dikkate alacağım.

erciyesky

Üye
Tepki
0
makinanı yağlama veya akşam bir damla,floş iplik kullan,tansiyon ayarını tam yap

Yukarı Alt