Maxi Magazin Afiş Çalışması

Tepki
62
@cengiz kaçar

@Sedat Gül

Sevgili arkadaşlarım biz burda yapılan çalışmalara yorum yapıyoruz. Gereksiz polemiklere girmeye gerek yok...

Tepki
100
eğlenen insanlardan ziyade newyork silüeti dahada uygun düşerdi sanırım.
yada bu insanlarla birleştirip slogana uygun hale getirilebilir.
çok yalnız kalmış bir slogan... bir bütünlük oluşmamış. arkadaşların tereddütüde bu yönde olnuştur...
saygılar...

Seda Başer

Graphic Designer
Tepki
11
Sanırım bu bir dergi afişi ve yakında newyork'ta baskıya geçiyorlar. Afişe ilk baktığımda bunu anladım. Ama doğru mu anladım ya da eğer doğruysa dışarda bakan insanlar bunu anlarlar mı bilemem. Eksik olmuş afiş. Biraz daha açık ve metinli olsa daha iyi olacak sanırım.

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@Seda Başer

web sitesi giriş sayfasıdır bu çalışma aslında

@Sait SANCAK

haklısınız sait bey ancak
neden bir açıklama yapıldığında insanlar bunu kabullenmeyip
polemik yaratırlar anlamam, önce sorarlar sonra cevabı gelince
tekrar başka birşey daha sorarlar :confused:

Tepki
7
@Sedat Gül

evet onu ben yazdım :) ama ben logodan bahsetmedim... logonun bi dergi logosu olduğunu biliyorum zaten... ben çalışmanın aynısından bahsettim... bunları konuşarak arkadaşında konusunu kirletmeyelim bence...

çalışmayı daha bi kişi daha yayınlamıştı bi şekilde bu soruyu sormanın nedeni aynı kişimi onu öğrenmek amaçlıydı :)

ve kesinlikle polemik yaratmak gibi bir maksadım yok böyle anlaşıldıysa özür dilerim...

Kadir İnanır

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
bana kalrsa hem afiş açısındn kötü bir çalşma hemde tasrım yansımada hata da var. çok basit kalmş new york ta emin olun çk iyi tasarmlr varkn bu çalşma çk ucz kalmamşmı

Yukarı Alt