Mazda Nagare

İnan Kılıç

Dijital Artist
Altın Üye
Tepki
7
(Çalışmadaki bazı görseller ,araç içerisinden yada aracın üzerinden dekupe edilip montajlandı)

kriptonik

Üye
Tepki
1
bu nedir İnan bey hayal ürünü bir oto mu? Nasa nın geliştirdiği marsın yüzeyinden örnek toplamaya yarayan bir robot mu? Yoksa gerçekten mazdanın ürettiği, satışı olan bir otomobil mi? cam varmı bunda ben mi göremiyorum?

İnan Kılıç

Dijital Artist
Altın Üye
Tepki
7
Teşekkür ederim Buse Hanım.

Sayın kriptonik; Hayal ürünü bir otomobil gibi duruyor değil mi :), gayet başarılı bir consept araç tasarımı.Yanılmıyorsam 2007 de sunumu yapılmıştı. aracın tavan kısmı cam ve aracın bence en önemli özelliği BMW Z4 gina gibi bazı bölümlerinin şekil değiştiriyor olması(Sanırım BMW de NAGARE 'den esinlenip hareket değiştirme işini üst boyutlara taşıdı). Özellikle arka koltuklarda orta alan şekil değiştirip sportif bir görünüme bürünüyor.Aracın tanıtım videolarını izleyebilirsiniz.

Farklı bir alternatif;

kriptonik

Üye
Tepki
1
ön camı ilk çalışmanızda görememiştim o yüzden nasıl kullanıldığı sorusu takılmıştı aklıma.. ama ikinci çalışmada var ön cam.. şimdi içim rahatladı..:) hakikaten güzel otomobil.. inşallah bizde kullanırız birgün.. timsah kuyruğu yakışmış bu arada 42 ne ifade ediyor?

Tepki
31
araçta güzel çalışmada güzel inan bey

eğer mazda seri üretimi geçecekse bu çalışmaları kullanması lazım

gerçekten başarılı çalışmalar

İnan Kılıç

Dijital Artist
Altın Üye
Tepki
7
Teşekkür ederim arkadaşlar...

Aracın camları birinci çalışmada da görünüyor.
42'nin ahım şahım bir anlamı yok, sadece tipografik bir düzenleme.

kriptonik

Üye
Tepki
1
evet ilk çalışmada ben camların cam olduğunu anlamamışım demekki..:) 42 de konya mı demek diye merak etmiştim..

Yukarı Alt