menu Çalışması

Tepki
0
toys ur's a yaptığın el brosürü gibi :D cocuk menüsü olmalı. ama yıne de ne kadar cocuk için olsa da cok fazla cafcaflı... bi kere isim cafe tamam ama bi cocuk hele de bu menünün seviyesinde bi cocuk kahve içmez arkadasım :)

Tepki
0
arkadaşlar bu menuyu sızler göremıyorsunuz o nedenle bu kadar değısık sesler çıkmış bu menudekı cafe ıcınde çoçuk parkı olan ancak casperları çoçuklar ıcın değıl zaten gençlığe hıtap eden bır cafe logo olarakta casper ı kullanmıslar benım bu logoyu kullanıp yapabıleceğız değış ve sempatık bır menu yapmıstım ancak yorumların farlığığı ılgınç olanıda o sıze net görebıleceğınız menu yu taktım edıyım bakalım sımdı nasıl bır dusunce ıcerısınde olacaksınız ılgılenen ve yorum yazan herkesın yureğıne beynıne sağlık çok teşşekur ederım.

Tepki
5
Kullandığın bazı Casperler vektörel bazısı da resim... 2 si yan yana hoş olmamış bence, yan yana durduklarında sırıtıyor... Ben sizin yerinizde olsam vektörel olan çizimi kullanır diğerini es geçerdim, çünkü fotoğraflarda zaten Cafe nin dışındaki 3 Boyutlu Casper Maketi görünüyor...

Tepki
0
google görsellerde menü diye aratırsanız son sayfanın aynısını ( casper olmadan) bulursunuz....kopya kötü birşey değil.. kötü olan tamamı bana ait denilmesi.... Üzücü :(......

Tepki
100
ben her iki çalışmayıda bir araya getirmeye çalıştım.
her iki çalışmayı kıyaslamak yada yorum yapmamak için tercih ettim.
sanırım tekrar mesajınızı gözden geçirmelisiniz. değil mi?

Tepki
0
dikkat ederseniz ben birebir aynı demedim. Son sayfa (soldaki sayfa) kopya alınan (sağdaki sayfa ile aynı).... ben mesajımın farkındayım.... sanırım siz tekrar bakmanız gerekiyor.... ufak bir ayrıntı bile "tamamen benim" yorumunu kapatıyor.... tamamen benim kelimesine taktım ben.... bakın burada örnek olarak koymam yasak şirket kuralı..... ben İstanbul daki önde birçok restauranta menü yaptım.... İnternetteki tüm menü örnekleri hafızamda kayıtlı... ufacık bir benzerlik bile gözümden kaçmaz.... inşallah en yakın zamanda kendi çalışmalarımı da ekleyeceğim... benim yaptığım suçlamak değil... ama emeğe saygı lütfen....

Yukarı Alt