Metal

Tepki
31
Çalışmalarınız hepsini en ince ayrıntısına kadar incelemeye çalışıyorum müthiş bir hayal gücü ve bunu kağıda dökebilen bir yeteneğiniz var bir şey merak ediyorum inan bey mesela bu çalışmanız ne kadar vaktinizi aldı çünkü bu tür çalışmaların 1-2 saatlik bir iş olmadığını biliyorum

İnan Kılıç

Dijital Artist
Altın Üye
Tepki
7
Bu çalışma toplamda (düşünce ve uygulama) 15-16 saatimi aldı Fatih bey...Tipografik tasarımlarda önceden fazla bir şey kurgulayamıyorsunuz...Çalışmaya başlıyorsunuz ve en sonda çıkan şeyin ne olacağı hakkında sizinde bir fikriniz olmuyor...Hayal gücünüzün peşinden koşuyorsunuz...Diğer tasarım dalları gibi önce fikir sonra uygulama olmuyor malesef....Yani özetle düşünce ve uygulama birbirini takip eden zincirleme reaksiyonlar süreci oluşturuyor...

İtiraf; Bu çalışma başlangıcındaki niyetim (cannibal/yamyam) adlı bir konuyu tipografik olarak ele almak ve irdelemekti...Sonrasında kendimi metal çağın içinde buldum :)

İlginiz için teşekkür ediyorum...

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Forumdaki tüm tipografi çalışmalarına bakıyorum, gerçekten müthiş.. Çok sıkı bir hayal gücünün olması gerekiyor, ilginç şeylerde çıkıyor ortaya hani:)

Güzel bir çalışma, tebrikler.

Tepki
31
ozaman inan bey niyet farklı çıkan farklı oluyor gerçi doğrusuda bu hayal gücünüzü sınırlamıyorsunuz belkide bu yüzden çalışmalarınız daha farklı ve güzel oluyor

İnan Kılıç

Dijital Artist
Altın Üye
Tepki
7
@Buse Türüdü

Teşekkür ederim Buse Hanım...

@Fatih Coşkun

Birazda tercih meselesi, hayalgücünün içinde boğulmak istiyorsanız tipografi biçilmiş kaftan, yok plan yapıp sonra uygulama diyorsanız diğer dallar daha uygun, ikiside olmazsa olmaz benim için...Teşekkür ediyorum Fatih Bey...

Yukarı Alt