mezunum maaş sorunu??

Tepki
1
@ftmtkl
Bugün emeğimin karşılığını alamazsam 1 dk bile durmayacağımdan emin olabilirsiniz. Burası bana ders oldu bida asla böyle hata yapmayacağım cevap verdiğiniz için teşekkürler..

Tepki
0
maaş almadan çalışan insanlar yüzünden bu piyasa böyle deneyim için dahi olsa maaş gerekli ben 6 sene alaylıyım sen 4 sene eğitim aldın fark yok emek karşılığı almazsan sende bende bu tip firmalara takılabiliriz BENCE BU TİP İŞYERLERİNİ SEBEP GÖSTEREREK AFİŞE ETMELİYİZ EMEK SAHİPLERİNİ MAĞDUR ETMEMELİLER Bu güne kadar 2 firmada top 1400 tl alacağım kaldı!. Vaktimi başkalarının cebine çalışmak için harcamam SEN DE HARCAMA

Tepki
1
@Ömer KORKMAZER

söylediklerinize katılıyorum fikrinizi benimle paylaştığınız için teşekkür ederim böyle haksızlıklara boyun eğmiyeceğim asla

beled

Üye
Tepki
0
arkadaşlar evinize hırsız girerse polise baş vurursunuz .deneme süresi adı altında maaş vemeyenler bi görelim diyip maaş vermeyenler .çalışma ve sosyal güvenlik bakanlıgına baş vurun derim alın teri hırsızlıgına karşı

rekouno

Üye
Tepki
3
Zaten bazı insanlar bunu bilerek yaparlar. Yeni mezun olduğunuz için toyluğunuzdan ve hayat korkunuzdan faydalanıyorlar... Hiç vakit kaybetmeyin derhal ayrılın mutlaka yeni bir iş bulursunuz...

rekouno

Üye
Tepki
3
Bu arada aynı şey kısmen benim başıma da geldi, hatta ben ingilizce öğretmenliği mezunuyum. Ama grafikerliği daha çok sevdiğim için bu alana eğildim.. Ben de ilk başladığımda bir ay bu şekilde çalıştım ay sonunda onlar yine konuyu açmadılar.. Ben devam edeyim mi etmeyeyim mi diye sordum... Bir ay gördünüz ben buyum devam mı edeyim gideyim mi dediğimde, hem işe başladım hem de o bir ayın maaşını da aldım

alideemir

Üye
Tepki
0
Çok komik bir olay ya 6 ay bedavaya çalışmak. İstediği kadar amatör olsun, köle değil ya.

Tepki
1
@beled

arkadaşlar uzun süredir foruma giremiyorum bazı problemlerimden dolayı işten ayrıldım ve hakkımı asla helal etmiyorum çok üzüldüm beni resmen iş hayatından soğuttular oysa o kadar hevesliydim ki.. herneyse şuan tekrar iş arayışındayım ama eski umudum hiç yok ve hep korkulu bakıyorum Allah inşallah bu sefer hayırlı insanlar çıkartır karşıma.

sayın beled bir avukatla görüştüm ve oranın bölge müdürlüğüne şikayet dilekçemi verdim.

Yukarı Alt