mustang tipografi

Tepki
4
çalışmalarınız oldukça başarılı tebrik ederim ve tipografi üzerine bu kadar önem vermeniz ayrıca mutlu etti beni günümüzde tipografiye önem verilmediğine üzülerek şahit oluyoruz. Bu konudaki çalışmalarınızın devam etmesi hem sizin bu konudaki gelişiminiz için hem de bizlerin böyle güzel tipografik çalışmaları büyük bir zevkle bakmamıza vesile olacaktır. Tabi şunu da belirtmeden geçemeyeceğim; Üç çalışmanızı da incelediğimde birçok benzerliklerle karşılaştım. Tasarımlarınız bazı yönleriyle birbirini andırıyor. Bu benzerliklere fırsat vermemelisiniz. Biraz daha farklı çalışmalar yapmayı deneyebilirsiniz. Çalışmalarınızda başarılar dilerim...

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Avatardaki resim size aitse yaşınız oldukça küçük gibi görünüyor... Çalışmanız için sizi tebrik ediyorum. Şu ana kadar forumda en çok beğendiğim birkaç tasarım arasına girdi bu çalışma... Çok başarılı olacağınıza inanıyorum...

Emeğinize sağlık.

Tepki
7
tasarım işinin yaşa bağlı bir etken olduğunu şahsen kendi açımdan düşünmüyorum... herşey biraz hayal gücü biraz yetenek ve önemlisi sabır gerektiren bir konu... işini severek yapan bir kişinin başarı devamında zaten geliir... teşekkürler...

Tepki
0
Tasarımda başarının yaşa bağlı olmadığı düşüncesine katılıyorum. Yeni eserler üretmede yaşın getirdiği "görmüş geçirmişlik", gençliğin getirisi olan daha geniş hayal gücü, heves, toplumun güncel beğenilerine daha yakın olmak* gibi avantajların yanında biraz sönük kalıyor.

*Hani olur ya "Şimdiki gençler şundan ne anlıyor aklım almıyor." diyen bir insanın bilgisayar oyunu reklamı/afişi yapmaya çalışması reklamı yapılan şeyin ruhu yakalamasını biraz zorlaştırır...

Tepki
1
cok güzel olmuşşşş tebrıklerrrr basarılarınızın devamını dilerim xD

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@cengiz kaçar

Hayalgücü tabikide yaşa bağlı değildir. Fakat deneyimlerime dayanarak söylüyorum, uygulamayı başarılı bir şekilde yapabilmek, objeye bakabilmek doğru yerleştirebilmek v.s... bunların hepsi tecrubeyle gelişen şeyler, buna dayanarak yaşınıza rağmen iyi işler yapıyorsunuz dedim...

Buna göre, tecrübeniz arttıkça yıllar geçtikçe daha iyi olacaksınız. O zaman bu günkü çalışmalarınız size yetersiz gelecek... Yıllar geçtikçe ne demek istediğimi daha iy anlarsınız.

Siz şu anda çok tecrubeli değilsiniz, fakat buna rağmen işleriniz belkide bu işte 15 yıl deneyimli ben tasarımcıyım diyen bazı grafikerlerden daha iyi...

Yeteneklerinizi tecrubelerinizle birleştirdiğinizde, neler yapabileceğinizi hayal bile edemezsiniz.

Yukarı Alt