Nakış deseni paylaşmak isteyenlerimiz

kerso

Üye
Tepki
0
@residents2000

draw sandım şaşırdım ama drawingide sadece bi kaç yerde duymustum bilmiyorum yani, eos accurate gibi ayrıntılı yapılıyormu, programın önizlemesi warmı? 1-2 tane eklersen sevinirim...

bny_Fx

Üye
Tepki
0
arkadaşla ben yeni bi üyeyim nakış ararken denk geldim sitenize bana çok acil ethnic desenler yani etamine yapılmış tarzda olan nakışlardan gerekiyor değişik şekillerde yardımcı olursanız sevinirim

Tepki
2
residents2000
kerso gibi bu corel draw ile yapılacak deseni merak ettim.
yapılan deseni makinaya gönderecek formata hazırlıyor mu.
ayrıntılı bilgi verirsen memnun olacağız.

Tepki
15
Şöyle izah Edeyimm Corel Draw İle Tümleşik Çalışan Corel Drawings Adı verilen program Corelde Yapmış Olduğunuz Çizimi Nakış Desenine Çeviriyor Kullanıcı arayüzüne Sürülen Araçlar Çin İğinesi ve Benzeri Desen Şekillendirebilme Alt zigzak Çizgi Sıklık Sarma gibi Renk deiştirme olarak kullanılıyor iplik kesme atlama özelliklerini kendisi otomatik olarak ayarlıyor ve Tüm Nakış formatlarına Kayıt edilebiliyor zaten coreldrawın bünyesi altında çalıştığı için vectör desenler eps ve benzeri formatlara da destek veriyor inş Yardımcı Olabilimişimdir :)

şakirm

Üye
Tepki
0
şimdi arkadaş sen resimi nakışamı çeviriyorsun bu nasıl olur ben bur da bütüngün tırmalıyoruz desen yapmak için bu konuyu biraz acarmısın teşk.

ayse68ceyz

Üye
Tepki
0
merhaba..residents 2000...arkadaşım..ben corel drawıngs programına ulaşmak ıstıyorum yardımcı olurmusun...nakış ve çeyız işlerı ile ugraşıyorum..yardımcı olursanız sevınırım teşkederım...

Tepki
9
@ayse68ceyz

anladığım kadarıyla birkaç programla çalışmak istiyorsunuz (eos,corel) bence tek bir programda uzmanlaşıp diğerlerinede yabancı kalmayacak kadar öğrenseniz yeterli olur.inşaallah aradığınız bilgiye ulaşırsınız

Yukarı Alt