Nakış makinaları hakkında soru ve sorunlarınız.

Tepki
0
Nakış makinaları hakkında sorularınızı ve merak ettiklerinizi bu başlık altında cevaplamaya çalışıyoruz.

tanner45

Üye
Tepki
0
slm aranıza yeni katıldım...sınger futura c350 makinam var..bu makınaya uygun nakış desenleri nasıl bulabilirim.. hangi nakış proğramlarını kullanabilirim....ilginize şimdiden tşk.ederim

tanner45

Üye
Tepki
0
teşekkürler....sitenizde bulunan nakış desenlerinin hemen hemen hepsini işliyebiliyorum..tekrar ilginiz için tşk ederim..

PİLOT

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar
Ben sitenize yeni katıldım, nakış işindede yeniyim indirdiğimiz desenleri Bernina Artista 200 makinamda kullanmak için ne yapmalıyım. teşekkürler iyi çalışmalar

nakkas1983

Üye
Tepki
0
iyi günler benim soru biraz teknik gerektiriyo galiba zsk lila var bende sürekli tutucu motor arızası veriyo sanırım kartdan motorda bi sorun yok tutucu yönlendiren kart hangisi bilen varmı şimdiden teşekkür ediyorum

Tepki
0
Merhaba arkadaşlar singer futura markalı makinayı aldım.Nakış programını nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum.Cevap yazarsanız sevinirim.Teşekkür ederim.:)

muratfaruk

Üye
Tepki
0
Değerli arkadaşlar 140 cm eninde perdelik kumaşlara nakış yapan makina almak istiyorum başlangıç için önerileriniz olabilirse yardımlarınız için teşekkür ederim
saygılar

erhan_ku

Üye
Tepki
0
selam arkadaşlar bir nakış makinem var fakat algılayıcısında bi sorun var bana yardım edebilecek bi arkadaş var 7 numaralı alıcısında bi sorun

Yukarı Alt