Nakış Sektörü için Corel DRAWings X3 PRO (Bu bir tanıtıcı bilgidir.)

ayse68ceyz

Üye
Tepki
0
teşkederım serkan bey...bu program uzerınde çalışmak ve yenı desenler hazırlamak ıstıyorum..corel draw programını kullanmak ve öğrenmek ıstıyorum...grafık tasarım hakkında pek bılgım yok bu konuda da yardımcı olurmusunz...teşkederım..saygılar..

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Sayın ayse68ceyz;

Biz forum genelinde bu işi öğrenmeyi isteyen arkadaşlara elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Siz takıldığınız yerleri uygun koun başlıkları altında konular açarak sorarsanız sizede elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz. Tasarımla alakalı bir çok kouda forumda mevcut. Onları okumanızı ve forumdaki tasarımları incelemenizi tavsiye ederim. Böylece bu işle alakalı fikirleriniz oluşmaya başlayacaktır.

Saygılarımla.

Tepki
0
selam nakış progamı olarak corel drawıng x 3 demosunu nerden indirebilirim birde corelden dxf export yapıp surfcamde açtığımda merkez artıları oluşmuyo

Tepki
28
serkan kardeş bilgiler için saol keşke nakış bölümünde açsaydın bu konuyu orada proğramlar bölümünde drawings için bir bölüm açıldı neticede drawings nakış proğramı dimi
bu arada emre akgül bey söylemek istediğininizi gayet iyi anlıyorum yakında nakışın altında drawings bölümüne koyacam full olarak bende vardı hangi cd de olduğunu bulamıyom bulursam çok yakında linkini göreceksiniz
serkan kardeş corel için söylediklerine katılıyorum gerçekten çok iyi bir proğram bende kullanıyorum(5 senedir) hatta bir sorum olacak çizdiğim birkaç objeyi çoğaltıp(misal bu bir çiçek olsun)bir çemberin etrafına eşit,düzgün manuel olmadan otomatik olarak nasıl dizebilirim teşekkür ederim şimdiden

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Bu konu baya eski yanlız. sizin bölümünüz henüz açılmamıştı o zaman. hemen ben ilgili bölüme taşıyorum. bundan sonra top sizde ;)

Tepki
28
vaşşşşşşşşşş bu ne hız içimimi okudun anca bu kadar olur 1 dakka olmadı yawww:D:D:D
gereken yapılacaktır kuşkunuz olmasın:)

Yukarı Alt