Nasıl Yapılıyor

Tepki
4
Merhabalar Öncelikle Ben Emre Foruma Yeni ÜYE Oldum Size Bir Sorum Var

Bu Gördüğünüz Foto daki yüzdelere ve cilde dikkat edin okadar harika duruyor ki pürüssüz ve iyi bir shop olduğu belli ben bu efekti nasıl uygularım biliyorum profesyonel camera ve aydınlatmalar kullanılıyor ama bu işin sırrı aynısı bizim med cezirde afişlerde oluyor dikkat edin pürüzsüz harika bir yüz ?

Tepki
85
Photoshop için kpt diye bir filtre var (daha bir çoguda var gerçi :) ) bu KPT yi bir yerlerden indirip photoshop içine kurarsanız onu uyguladıgınız zaman farklı değerler verip bunu yakalayabilirsiniz, photoshop un kendi içindede blur efekti falan var onunlada yakalayabilirsiniz bunu fakat KPT gibi başarılı olmaz. indirin deneyin denmekten zarar gelmez deneye deneye doğruyu bulursunuz kolay gelsin

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.625
KPT ile uzaktan yakından alakası olduğunu düşünmüyorum. Sadece vücut bölgesinde değişiklik yapacaksanız: Vücut kısmını dekupe edin, düzeltilmesi gereken yara, bere gibi gibi izler varsa düzeltin, sonra lekeler kaybolacak miktarda blur uygulayın, pürüzsüz bir cilde kavuşmuş olursunuz. Gerekiyorsa renk değerleriyle oynayarak daha canlı hale getirebilirsiniz...

Yukarı Alt