ne güzeldir boztepede semaver...

Tepki
100
yıllık tatilimi mecburende olsa kullandım.
her zamanki gibi, aksi bir durum olmadığı müddetçe gittiğim güzel trabzonuma gittim.
trabzon'a her gidişimde ömrüme ömür katan, trabzon deyince aklıma ilk gelen değerler arasındadır boztepe.
semaverinizin dumanı tüterken çıkından çıkarırsanız birde lazböreğini (kendisi aslında tatlıdır)
değmeyin keyfime.
hava ve havanız uygunsa bekleyin güneş batana kadar. hatta gece yarılarına kadar.
size, güzelim boztepeden çektiğim bir kaç kareyi sunmak isterim şimdi...

fırsat buldukça diğer karelerimide ayrı başlıklar altında paylaşmaya çalışrım.
herkese trabzonu ve güzelliklerini görmeye davet ediyorum...
iddia edeyiyorum "trabzonlu olmak bir ayrıcalıktır..."

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Emine hanım paylaşım için teşekkürler, sayenizde Trabzon'u da biraz görmüş tanımış olduk sayesinizde...

Tepki
5
Emine hanım inşallah bizede nasip olur trabzona ve diğer karadeniz illerine gitmek, şimdilik sadece samsun ve ünyeye kadar gidebildim ama eminim diğer şehirler de çok çok güzel...
paylaşımınız için teşekkürler...

danisman

Consultant
Tepki
30
Merhaba Emine Hanım,

Siz bir Trabzon gezi organizasyonu yaparsanız, bizler neden gelmeyelim :)

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Trabzona 1 kere gittim, o da 2-2,5 sene öncesiydi sanırım. Havaalanına bir akrabamızı bırakmıştık giresundan yola çıkarak.. Gelmişken Boztepeyede çıkmıştık. Gerçekten çok beğenmiştim Hele ki manzarası..

Tekrar görmüş kadar oldum Emine Hanım teşekkürler..

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Güzelmiş gerçekten. Karadeniz bölgesine gitmek istemişimdir. Havasının ne kadar temiz olduğunu tahmin edebiliyorum. Umarım gideriz bi gün :) teşekkürler Emine hanım..

Yukarı Alt