Ne Kadar Doğru Dersiniz ?

rojda

Üye
Tepki
1
Kadınlar yaşlanıp yaşlanmadıklarını erkeklerin vucutlarına gösterdikleri ilginin derecesi ile ölçermiş.. (Milan KUNDERA)

Survivor

Üye
Tepki
0
Ben böyle olduğunu hiç sanmıyorum. Etrafımdan örneklerle konuşmam gerekirse bu yapısal düşüncesel bişey.

Tepki
4
biraz haklılık payı var. görsellik önemli bu devirde. yoksa mankenlerin ne işi var dizilerde o kadar usta tiyatrocular dururken..

Hakan KALMIŞ

Grgphoto
Tepki
7
@suleymankoklu

O kadar manken dizilerde ama tutan dizilere bakın ustaların dizileri rating alıyor.

bu fikir görecelidir yine de.

rojda

Üye
Tepki
1
Hakan'a katiliyorum . O kadar maken dizilerde oynuyor ama, dİzİ olarak ikinci baharin tadini hic biri vermiyor...
HoŞ ben pek tv izlemem ama o diziyi buyuk bir keyifle izlemistim. Ne varsa ustalarda var bencede.

Survivor

Üye
Tepki
0
Konu başlığının dışına çıkmış sanki... O zaman şöylemi demeliyiz? Ne kadar iyi oyuncuysa ilgi o kadar yoğun olur. oynamayı beceremiyorsa o zaman ilgisiz kalır.

Hayat için bence bu geçerli değildir.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@rojda

Sanıyorum biz kadınlar biraz aptalız... 80 yaşınada gelsek kandırılabiliriz. O zamanda hala genç olduğumuzu mu düşünücez...

Survivor

Üye
Tepki
0
Ayriyetten görevi olduğu için erkeklerin vücudunu sürekli görenler var elbette bir zamandan sonra ilgisizlik başlıyor. Bunlar 23 yaşlarında da olabiliyorlar.

Yukarı Alt