Neden Photoshop'ta dekupe yaparız?

garfent

Üye
Tepki
0
Photpshop'ta dekupe işlemi sayesinde, Ürünleriniz daha ön planda olabilir ve beyaz Beyaz'ın gücünü kullanmış olursunuz. Photoshop'ta dekupe yapmanın birden fazla yolu vardır. Bunlardan biri seçim yaparak seçimin tersini seçerek yapmış olduğumuz seçimin dışındaki her şeyi silerek yapılmasıdır. diğer yöntemler çok başarılı sonuç vermese de Dekupe işlemi gerçekleştirebilir en bilindik yöntem seçimin tersini seçip Etrafı temizlenmesidir

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Tepki
5
Selam,

- Neden Photoshop programında dekupe yaparız..?

Pardon yanlış yazdım. Daha doğrusu başlığı kendimce doğruladım.
Bu başlığın orijinali şöyle;

- Neden Photoshop'ta dekupe yaparız?

Evet şimdi oldu. O zaman bu başlığı yazan igili kişiye cevap verelim.

- İşte de ondan...

Aslında bir çalışma yöntemi olarak ele alındığında çok ciddi olunması gereken bu konu ancak bu şekilde sulandırılabilirdi. Bu adını bilmediğimiz şahıs bunu başarmış. Uzun bir aradan sonra siteye giriyorum, karşıma çıkan bu konu başlığını tıklayıp açıyorum veee,

- O ne..? Bu nasıl bir açıklama..? Beyaz'ın gücünü kullanmak..!

Arkadaş bizimle şaka yapmak için bu başlığı açmış anlaşılan. Yoksa işi ciddiye alsak burada kendisine neler yazmamız gerekir neler...
Bu arada vermiş olduğunu düşündüğü dekupe bilgisi de doğru bir çalışma yöntemi olmaması nedeniyle tümüyle yanlış. Neymiş;

- diğer yöntemler çok başarılı sonuç vermese de ...

Lutfedip bize bir zahmet açıklamış olsaydı bu " diğer yöntemleri " kendisine özellikle teşekkür edecektik ama ne yazık ki açıklamamış.
Başarılı sonuç vermeyen o diğer yöntemleri on yıllardır yüzbinlerce sayfada kullanan bir kişi olarak şunu belirtmek isterim;

- Yapmış olduğu bu açıklama doğru ve sağlıklı bir bilgi içermemektedir. Örnek alınmamalıdır. Hatta dikkate bile alınmamalıdır.

Bilginize,

Saygılar...

Yukarı Alt