neroda ve infarecorder de dvd nasıl yazdırılır??

canan koc

Üye
Tepki
0
arkadasla bır konu hakkkında acıl bılgıye ıhtıyacım var sabahtan berı ugrasıyorum ama bılgısayarımdakı dvd fılmı (dvd)ye yazdıramıyorum :( bana bıraz yardımcı olabılırmısınız ??? gorsel olarak anlatıma ıhtıyacım olcak :(

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Sorun nedir Canan hanım? Nasıl bir hatayla karşılaşıyorsunuz? Sorununuzu detaylı anlatırsanız daha iyi yardımcı olabiliriz..

canan koc

Üye
Tepki
0
@Erkin KARATAŞ
dvdyı ye fılm kayıt edemıyorum daha dogrusu neroda nasıl yapacagımı bılmıyorum nero hakkında azcık bılgı ıstıyorum :) pcdekı dvd fılmı dvd ruma taktıgım dvdye nasıl kayıt edebılırım bazı yerlerde hata yaptıgımı sanıyorum fılmı yazdırıyormus gıbı gosterıyor ama medya playda actıgım zaman ses var goruntu yok :S

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Aşağıda verdiğim adresi izlerseniz size yardımcı olacaktır..

Burdan

canan koc

Üye
Tepki
0
tsk ama verı olarak yazdırdıgımda zaten medya play gormuyor orda anlatılanda verı olarak gosterımı :( offf

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Canan hanım yazmak istediğiniz dvd filmi divx mi? Bunu Media Player oynatmaz. Eğer ses geliyorsa bu dvd ye yazılmış demektir. Eğer divx ise filmi oynatabilecek bir Player yüklemeniz gerek.

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Bilemiyorum Canan hanım, sorununuzu anlattığınız kadarıyla bu kadar yardımcı olabildim. Başka bir problem olabileceğini sanmıyorum..

Yukarı Alt