Okurken Ek İş Yapmak İsteyenler

ufukcoban

Üye
Tepki
0
Merhabalar,
Programlama konusunda oldukça tecrübeliyim. Oyun dünyasına girmek için fazla görsellik gerektirmeyen küçük bir oyun yapıp Apple Store, iTunes Store ve Google Play'de ücretsiz olarak yayına aldım. Grafik yanım iyi olmadığı için grafik konusunda bana destek olabilecek başlangıçta az bir maddi kazanç ve tecrübe kazanacak birini arıyorum. Paraya gerçekten ihtiyacı olan bir öğrenci olmasını tercih ediyorum. Bunun nedeni çok ucuza çalıştırmak değil. Bir işi yaparken birine de gerçekten faydasının dokunması. Evet başlangıçta çok birşey veremem çünkü bu konuda benim de henüz bir kazancım yok. Bu işi yatırım amaçlı yapmadığım için çalıştığım işten aldığım maaşı da yatırmak istemiyorum. Yapacağım oyunlardan gelir elde ettikçe bunu paylaşarak ilerleyeceğim. Çok tecrübeli birisi ile ilk başta çalışmak istemememdeki neden bir iki iş sonra insanların gözünü para bürümesi. Angry Birds gibi bir oyun çıkartamayacağımıza göre yapılan işe emek ve akıl eklemeden para beklemek mantıklı olmayacak. Umarım derdimi tam olarak anlatabilmişimdir. Genelde bedava veya ölü fiyata iş yaptırım birilerini sömürmeye çalışanlar bu şekilde yaklaşır ama inanın benim amacım bu değil.

Gelelim ilk iş olarak beklentime. Basit bir hayvan karakterinin çizgi film tarzında 30-40 kare animasyonu, 3-4 parçadan oluşan bir arka plan kompozisyonu ve kullanıcı arayüzü için 1-2 düğme çizimi. İlgilenirseniz bana özelden mesaj atabilirsiniz.

Yukarı Alt