önlü arkalı a4 fotokopi kağıdına el ilanı

Tepki
31
arkadaşlar size çalışmamı sunmak istiyorum daha sade bişey yapmak isterdim ama cancanlı olsun dediler

lacivert - kırmızı ve siyah olarak 3 renk basılacak müşteriye örnek gönderecem
göndermeden sizlerinde fikirlerini almak isterim

(daha cancanlı olması için zemin renkleri de kullanabilirdim ama tek renk makinede basılacak ton farkı olmasın diye zemini açık kullandım)

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
2.Sayfada bulunan kelebekler çok fazla olmuş illede kullanacaksanız bira fulu kullanırsanız
iyi olur onun dışında çalışma gayet güzel elinize sağlık fatih bey :) kolay gelsin

Tepki
62
Çalışmanızı bizimle paylaştığınız için teşekkürler.

Eleştireceğim tek taraf öndeki kıvrımda yamukluklar onun dışında olmuş.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim...

Tepki
31
@Sedat Gül

sağolun sedat bey illaki istediler kelebekleri dediğiniz gibi fulu yapsam karmaşadan kurtulur biraz

teşekürler sait bey gözümden kaçmış hazır desenlerden bir bölümünü kullanmıştım orda

Tepki
31
@Merve Arslan

evet resimleri lacivert ve siyah olarak iki renk basmayı düşünüyorum

Tepki
4
Şimdi bunun basılmış halini ben müşteri olarak elime alsam ve fiyatları incelemek istesem sürekli boynum eğri bakmak zorundayım. Belli bir süre sonra hepsini incelemeden sıkılır atarım kağıdı.
Bir de sait bey belirtmiş kıvrım konusunu. Ayrıca adet olarak bilmiyorum ne kadar basılacak ama ben böyle işlerde 4 renk tercih ederim ve müşteriyi ikna ederim. Çünkü resim kullanıyorsunuz ve renkli olması her zaman iyidir.
Başarılar dilerim...

Tepki
31
@Süleyman Köklü

yorumunuz için teşekürler Süleyman bey

fiyatları sadece %25 çevirdim okunaklı olması için düz kullansaydım bi estetik katmayacaktı prova çıkış aldım gayet güzel okunuyor rakamlar:)

malesef trigromide ikna edemedim müşteriyi tek renk yapalım dedim oda kabul görmedi mecvur 3 renk basacaz

Yukarı Alt