Örnek olarak Yaptığım afiş Bilboard Çalışması

Fatih Can

Üye
Tepki
0
mehmet bey kızmassanız ben bir eleştiride bulunacağım. Kullandığınız materyal ve çalışma şekli daha önceden TRKCLL reklamlarında kullanılanlara benziyor. Backgraound ve typho. Bu hususta benzer çalışmalar içerisinde en mükemmeli diyebiliriz, ama acaba kendimiz daha farklı nuanslar içeren bir tasarım yapsaydık mehmet bey'de "on"numara dururdu diye düşünüyorum benden 10 üzerinden 9.99 aldınız :D (sırf muhalefet olayım diye yazdım) ellerine sağlık süper olmuş :D:D:D

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
@Fatih Can

Fatih bey,

Yorumunuz çok hoşuma gitti yoo kızmdım zaten agresif bir tarzımda yok tabikide eleştride bulunacaksınız ben burda eleştirmeniz için çalışmalarımı koyuyorum süs olsun diye değil hem ben hatalarımı göreyim hem siz güzel grafiker arkadaşlarıma bir mizampaj yeni bişeyler katabilmek için dediğiniz gibi kullandığım meteryaller türkcellin eski çalışmalarının tıpkısının aynısı çünkü türkcell veya alt firmalarına çalıştığım bazı afişler tasarımlar var çok fazla değişik tarz kullanma gereğinde bulunmadım sadece burda örnek olarak sunayım insanların tepkisi ne olacak nasıl karşılayacaklar paylaşımdı amaçım umarım kendimi ifade edebilmişimdir böyle güzel yorumlarınıza ve fikirleriniz için tekrar teşekkür ederim.

Ayrıca Gülümser hanımında yorumları için teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Yukarı Alt