Otel Site Arayüz Çalışmam

Tepki
6
Ben soğuğu ve kışı hissettim şahsen :)
Ellerinize sağlık biraz daha üzerinde durulursa daha şık işler çıkabilir.
tebrikler.

hiro2012

Üye
Tepki
6
@Hasan DİLSİZ
Bu sıcak günlerde umarım işe yaramıştır o zaman :p Yorumun için ayrıca teşekkürler...

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
Güzel çalışma sadece aşağıdaki alt alta üç görsel olan extreme sporlar, doğayla içiçe yazılarını okumakta güçlük çektim arka zemindeki beyaz alanın opacity değerini biraz arttırmak gerek sanırım. Çözünürlük 1920px ve tam ekran çalışmıssın kodlama kısmında tam ekran mı çalışacak yoksa sadece tasarım amaçlımı yapıldı?

hiro2012

Üye
Tepki
6
@Emre ÇETİNER
dostum öncelikle yorumun için teşekkürler.yazının okunabilirliğiyle ilgili önerini dikkate alacağım,zeminde pattern olduğu için opacity i düşük tuttum fakat okunabilirlik biraz olumsuz etkilendi.kodlamasına henüz başlamadım ama, ilk başta tam ekran çalışmayı düşünerek 1920 px olarak ayarladım.2013 tasarımları genelde incelediysen zaten farketmişsindir tam ekran çalışma ve büyük görsel genelde tercih ediliyor...

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
Güzel bir şeçim kodlama kısmı biraz zor olsa da önemli olan zor ve güzel şeylerdir. Eline sağlık.

bowfinger

Üye
Tepki
0
Gerçekten tasarımınızı çok beğendim. Arkadaşların da uyardığı gibi bir kaç yazı fontunda sıkıntı var sadece. Bir de üst menüdeki ana bağlantılar da çok sade olmuş onları daha hoş bi fontla yapsanız sanki daha mı hoş dururdu bilemiyorum. Tabi yazıları jpeg yapacağınızı düşünerek söylüyorum text olacaklarsa orası ayrı.

Yukarı Alt