Otomobil Renderlerimizi Keyshot ile Gerçeğin Ötesinde Alıyoruz

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Selam;
Konuyla içli dışlı olanlar hatırlar, eskiden geleneksel render eklentileriyle adam akıllı bir render alabilmek için resmen düğümler ve bağlantılar arasında kaybolurduk.
Bunu geçtim, test üzerine testler tam bir zaman kaybıydı.
Keyshot 9 Pro, üç boyutlu görselleştirme işlemlerinizde otomobil renderlerinde de gerçeğin ötesinde harika tek ya da çok kare görüntüler oluşturma konusunda yine rakiplerinin önüne geçiyor. Sadece teknik donanımlarından dolayı değil, en önemli özelliği bu işlemleri en pratik şekilde yerine getirmesi.
Tek bilmemiz gereken şey, neyi nasıl yapacağımızı doğru yöntem ve yeterli teknik bilgi ile sağlamak.
Bunu da yakında Udemy'de yayınlanacak olan "Keyshot 9 Pro Sıfırdan Mastıra Ultimate Eğitim" kursundan öğrenicez.

Burada yine eğitim için basit ve özgün bir otomobil modelledim.

Normal render eklentileriyle alabileceğiniz bir stüdyo renderi ortalama bu şekilde görünecektir. (render Keyshot stüdyo sahnesiyle alındı)

Şimdi aynı otomobil renderini Keyshot'ın sunduğu nimetleri en verimli şekilde kullanarak, premium tekniklerle yeniden alalım.
Aradaki fark bariz ki normal şartlarda olması gereken doğa ve ışık etkisi budur.

O halde Udemy'de "Keyshot 9 Pro Sıfırdan Mastıra Ultimate Eğitim" kursu için takipte kalıyoruz.!..

Yukarı Alt