özel ders afişi

kazimbaba

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar özel ders vermek istiyorum bunun için yazı asacağım , metin olarak böyle düşünüyorum acaba bunu 5 dakika ayırıp bana biraz görsellik vererek afiş yapabilecek varmı ? inanın çok mutlu olurum

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
Değerli kazımbaba..

Bu muhabbet bu forumda binlerce kez yapıldı herhalde bir kez daha söylesek sanırım bir zararı olmaz ; Şöyleki ;

1- Burası ücretsiz online grafik yardım servisi değil..

2- En azından bakıldığında etkili olabilecek bir afiş için nereden baksanız en az yarım saat bir zaman ayırmak gerekir ki bu zaman kesinlikle daha fazla olacaktır iyi bir şey yapılmak istenirse..

3- Siz ; ücretli ders veriyorsunuz değilmi ? bunun için afiş istiyorsunuz, verdiğiniz bir saatlik dersin fiyatı nedir acaba. ? Şimdi birisi size ya bir fizik problemi var içinden çıkamadım.. 5 dakikanı ayırsan şu problemi çözsen derse çözermisiniz.. ?

Sizin vermeye pek gönüllü olmadığınız veya ücreti karşılığı harcadığınız 5 dakika zamana karşılık, başkalarından nasıl olur da bu zamanı sadece kuru bir memnuniyet karşılığı istersiniz.. ?

Her şey para değildir.. Fakat çok şeydir.. İhtiyaçtır..

İyi Forumlar..

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Bu bir "Kişisel çalışmamı yorumlayın" konusu mu yoksa "özel ders veriyorum" ilanı mı?

Yukarı Alt