özgürlük aniti deseni

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@mervesultan
Sayın merve sultan, lütfen konularınızı uygun kategorilerde açmaya özen gösteriniz. Şayet psd dosyaları paylaşıyorsanız bu konuyla ilgili uygun bölüm mevcuttur, eğer konu ile ilgili ise mesajınız lütfen caps (görsel) ekleyiniz, kolay gelsin, saygılar.

Tepki
1
Sayın Yaşar bey bu desenler yazlık bayan empirme desenleridir dolayısıyla konuyu doğru yere açtığımı düşünüyorum. jpeg eklentilerden daha faydalı olcağını düşündüğüm için psd ekledim kolay gelsin

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@mervesultan
Anlıyorum haklısınız jpeg görüntüsünden çok psd dosyalarının daha faydalı olacağı düşüncesiyle ekliyorsunuz lakin forumda "Psd Dosyaları" başlığı altında bölüm mevcuttur. Psd dosyalarınızın bu başlık altında olması daha münasiptir. Emprime ile ilgili ise konunuzu açarken konu başlığına ( Emprime Kelebek Deseni yada Emprime Özgürlük Anıtı Deseni ) vs. yazmanız daha uygun olacaktır. Forum içersinde de konular olması gerektiği bölümde olacaktır. Site içersinde arama yaparken daha rahat ve kolay aranılanın bulunabilmesi açısından daha doğru olacağı düşüncesiyle, ayrıca eklediğiniz dosyalarınıza RGB jpeg olarak bir görsel eklemenizde fayda vardır, ilgilenen arkadaşların en azından dosyayı indirsem mi indirmesem mi işime yarar mı yaramaz mı diye düşünmeden faydalı olup olmayacağına karar vermeleri için görebilmeleri açısından, saygılarımla...

Yukarı Alt