Party Afişi - »®« єякαηηn¬

erkann41

Üye
Tepki
0
2007 yılında üniversitede düzenlenmiş bir rock party'ye hazırlamış olduğum afiş.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
rock in night KMYO yazısının arkasındaki gölge hoş durmamış,
Ayriyeten bence, clup adresini okunaklı değil yani sana tavsiyem,YAZI TİPİNİ SEÇERKEN dikkat et:):)

genel olarak güzel ve hoş gözüküyor ama bnm slediklerimi dikkate alırsan daha da iyi olacaktır,inan bana;);)

erkann41

Üye
Tepki
0
Gölge için uyarına tşk fakat orada clup adresi vermedim:) clup'ün ismi "ADRESS" ve bu hem alt kısımda hemde tarihin alrında gayet açık ve net ama:S yinede tşk ederim bunda sonra söylediklerini göz önünde bulundurarak çaışırım.;)

erkann41

Üye
Tepki
0
Rock müzikle aran iyi olamdığı anlaşılıyo :p o gördüğün yazıalr clup ün adresi değil party de yer alıcak Grup lar :) :) ANİMA -120 dcb pİ gibi :)

ama resim küçük olduğu için biraz zor okunmuyo dğeil ama bakı yapıldığında emin ol öyle durmuyor ;)

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
hyr yanılıyorsun,rock müzik dinlerim ama yabancı dinlemem... bu arada ANİMA-120-dcb gibi gruplara bişey dediğim yok.... sadece ANİMA-120-dcb yazan yazı tipinin okunmadığını söyledim....

erkann41

Üye
Tepki
0
oke onlarda türk grupları zaten:),nese gerçekten uyarın için tşk. benim gözümde okunuyo fakat sende okunmuyormuş,başka bir gözle bakmanın en güzel yanıda bu olsa gerek uyarın için sağol.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
bişey değiil,kusura bakma;) eğer çevrendeki insanların görüşlerini alıp,uygularsan değişikliği farkedebilirsin...;)

ilk mesajımda dediğim gibi herşeye rağman güzel bir afiş;);)

Tepki
0
zaten karmaşık bi çalışma yapmışsın bide yazılara verdiğin efektler çalışmayı çorbaya çevrmiş
bi rock afişinde illa heryerden bişeyler fırlayacak diye bişey yok
anlaşılır ve konuya uygun tasarımlar yapabilirsin

Yukarı Alt