Pastel Turizm Logo Çalışması - Yorum yapar mısınız?

Angelic

Üye
Tepki
0
Öylesine uydurduğum bir turizm firma ismi için logo yapmaya çalıştım. Amatörüm, bu yüzden yapacağınız yorumları merakla bekliyorum. :)

Logoda 'pastel' kelimesiyle ilgili olduğu için boyama olarak pastel boya ile boyanmış gibi yapmaya çalıştım ve firmanın baş harfi olan P'yi yelkende kullandım. Turizm ve deniz gezilerini ifade etmek için kayık, denizi anlatmak için mavi tonu, güveni belirtmek için ise yeşil kullandım. :)

Ayrıca sonradan farkettim ki bu isimde bir firma gerçekten de varmış.

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
Düşünce, yaklaşım ve kompozisyon gayet güzel, 17 yaşında,henüz bu işler ile uğraşan birisi için bence çok başarılı.
Fakat sergide biraz hata var.. Pastel gibi görünsün demişsin ama daha çok suluboya bir çalışmayı andırıyor. Kayığı biraz daha belirgin çizmek gerek.. denizin maviliğini kayık üzerinde vermek yerine kayığa da renk verip ,onun altında deniz dalgasını andıran mavi ve aynı tarzda dalgalar çizebilirsin.

Başarılar.:)

Angelic

Üye
Tepki
0
@Ahmet ALTUN

Pastel boya dokusunda yapmaya çalıştım fakat bunu yapabilecek düzeyde bilgi sahibi değilim. O yüzden bu şekilde yaptım, en azından boyanmış gibi görünmesi için. Logolarda, objenin altında duran gölge veya ölçüsüz, sınırsız şeyler hoşuma gitmiyor. Deniz dalgası öneriniz güzel fakat, denizin ucu görünmüyor ve kısacık çizgilerle bırakmak istemiyorum, pek hoş gelmiyor. :)

Teşekkür ederim.

@Süleyman Köklü

Teşekkür ederim. :)

ONDESİNG

Üye
Tepki
0
mrb degerli kız kardesim once kara kalem sonra cizim sonra sunum sonra sonuç

fikir güzel ama net değil baslangıc icin makul..

arsln_cn

Üye
Tepki
0
Fikir çok hoş çizim ve taşan boya fikri gzl ama yelkenli kısmını belirgnleştirebilirsin...başarılar :)

ismail koc

Üye
Tepki
0
düşüncen çok güzel, uygulamada da yorumları dikkate alırsan düşüncenin yanında uygulamanda güzel olur.. kolay gelsin..

Yukarı Alt