Pepsi Tasarımcısını Arıyor

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Arkadaşlar merhabalar;
Bugün nette gezerken aşağıdaki yarışmadan haberdar oldum.
Belki aramızdan katılmak isteyen olur diye bilgileri aşağıya ekliyorum ..

Kitchenartist, Kitchenette’in Pepsi ile birlikte düzenlediği tasarım yarışmasıdır. Yarışmanın amacı, Kitchenette’lerde ve diğer tüm Istanbul Doors Group işletmelerinde servis edilecek Pepsi ve Pepsi Light şişelerini giydirerek en güzel tasarımla buluşturmak!

Kitchenartist tasarım yarışması “Ben bunu yaparım!” diyen ve hayal gücüne güvenen herkese açık.

Kazanan tasarım 1 yıl boyunca Pepsi şişelerinde kullanılacak. Tasarımcısı ise hem ödüller kazanacak hem de tasarımının tüm Kitchenette’lerde ve diğer Istanbul Doors Group işletmelerinde servis edilmesinin gururunu yaşayacak!

Bu kampanya MPİ’nin 19.07.2012 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.00.03-255.05.02-2122-8094 Sayılı izni ile düzenlenmiştir.

Katılım koşulları, “Kitchenartist” Yarışması (aşağıda kısaca “Yarışma” olarak yer alacaktır.) katılımcılarını söz konusu yarışma ile ilgili tespit edilmiş kurallar konusunda bilgilendirmek ve katılımcıların onayını almak üzere hazırlanmıştır.

1. Yarışma, Doors Holding Anonim Şirketi ile Pepsi Cola Servis ve Dğt. Ltd. Şti.’nin ortak olarak düzenlenmiş olup, www.kitchenartist.com.tr adresli internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir.
Yarışma 25.07.2012 tarihinde başlayıp 31.10.2012 tarihinde ve saat 18:00’de sona erecektir.

2. Yarışmaya katılım ücretsizdir. Yarışma, 18 yaşın üzerindeki Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bireysel katılımına açıktır

Daha Fazla Bilgi İçin; > Buradan <

Şimdiden Bol Şanslar...

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
Şu an Facebook / sosyal medya sayfamızda
(grafikerler.org olarak) 10.000 'i geçkin paylaşımcıya açılmıştır bu konu
eğer alt bara bakarsanız;
konuyu 06 / 08 / 2012 --- 23:53 saat itibari ile 77 kişi okuyor

-----------------------------------

Bunu neden burada anlatma gereği duydum?
Forum yönetimi olarak; çalışmalarınızı, bilgilerinizi, başarılarınızı
üye isminizle beraber ayrıcalıklı marka olabilmeniz için
yönetimimizde olan gruplarda paylaşımını gerçekleştiriyoruz,
sizleri daha ilerilere taşımak ve isminizi, başarılarınızı ön plana çıkarabilmek için,
Faydalı olabilmek adınadır tüm gayretimiz...
iyi forumlar

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Arkadaşlar Yarışma sonuçları açıklanmış :)

Birincilik Ödülü:

Yiğit Karagöz

İkincilik Ödülü:

Tevfik İnanç İlisulu

Üçüncülük Ödülü:

Özcan Çürükova

Yukarı Alt