Photoshop CS6 | 3D Özelliği kapalı Neden ?

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
29
@Melike Aksu
Adobe Photshop cs6 'da essentials sürümüni yüklenimeniz gerekiyor. O zaman bu durum ortadan kalkıyor..

Tepki
29
@samitural
Mac hiç kullanmadım sami kardeşim ama sende Adobe Photshop cs6 'da essentials sürümüni yükle bir. O zaman bu durum ortadan kalkacaktır..

Tepki
0
Arkadaşlar bir sorunumu daha sizinle paylaşmak istiyorum umarım bu konu hakkında bilgisi olan vardır.. cs5 programında her açıp çalıp kapattığımda kendiliginden bir dosyaa kayediyooo virüst olarak tanınmıyorr ama dosyaa kaldırılmıyorda exse dosyası harici diskette oluyoor

Tepki
29
@Melike Aksu

Photshop çalıştığında C: 'de Temp dosyası var burada işlem gerçekleşerek, tabir olarak şişme yapıyor yani hafızanızın (diskinizin) dolmasını neden oluyor.

Tepki
29
arkadaşlar konuyu ben açtığım halde iki ay sonra bu sorunlar gene ben karşılaştım şimdi gene ne yaptıysam düzelmedi.
kafayı yemek üzer
@CreativeArt
arkadaşlar konuyu ben açtığım halde iki ay sonra bu sorunlar gene ben karşılaştım şimdi gene ne yaptıysam düzelmedi.
kafayı yemek üzereyeyim.. çözümle sorunu banada özel atarmısınız beyefendi yardımcı olursanız sevinirim.

Tepki
29
Arkadaşlar kesin olarak bu problemi hallettim..

PowerMILL

Üye
Tepki
1
Örnek .jpg Arkadaşlar konuyu hortlatmak değil amacım ancak benim master collectıon kurulum dosyasında Photoshop extended seçeneği yok sadece photoshop var **************************************************************************************************

Forum Kuralları gereği, warez, crack vb. paylaşımlar yapmak yada sunmak yasaktır,
bu nedenden dolayı mesaj silinmiştir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt