Photoshop CS6'da "Text" aracında hata yardım lütfen...

Tepki
0
Öncelikle herkese Merhaba...

Arkadaşlar ben "text" aracına tıkladığımda her şey çok güzel yazıyı yazıyorum ama nokta yada herhangi bir sembol koyduğumda imleç yazının en başına dönüyor her şeyi denedim ama düzeltemedim bir ayarımı var acaba lütfen yardım bekliyorum bilen arkadaşlar yardımcı olsun lütfen...:confused::confused::confused:

Sercan DURAK
Web & Grafik Tasarım​

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Sercan bey .. Text aracınız aktiften noktalama işareti koyduğunuz andaki karakter ve paragraf panellerinizin görmemiz mümkün mü .. Orada bir noktada sıkıntı vardır mutlaka ve bu şekilde daha güzel yardımcı olabiliriz size..

Tepki
0
İlginize çok teşekkür ederim Aslı hanım ama sorun o şekilde düzelmedi sorun windows 8 ultimate x64'teymiş Text panelindeki bütün ayarları değiştirdim ama sorun yeni işletim sistemindeymiş...:mad:

Teşekkürler...:)

Sercan Durak
Web & Grafik Tasarım​

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Size yukarıdaki görsellerde bir çözüm önermemiştim daha ..
Sadece çözüm önerebilmek adına o panelleri o şekilde açık bir ekran görüntüsü rica etmiştim..

İşletim sisteminden böyle birşeyin kaynaklandığını ilk defa duyuyorum açıkcası ama mümkün müdür? Daha tam anlamıyla oturmamış bir işletim sistemi mümkün olabilir..

Tepki
0
Evet işletim sistemlerinde bu tip hatalar mümkündür... Ben sizin gönderdiğiniz görsellerde bir çözüm olmadığını fark etmiştim zaten ama ilginize teşekkür ettim o panellerde sıkıntı olmadığı için size görsel göndermedim...

Microsoft'a bu konu hakkında mail attım ne kadar ilgilenirler bilemem ama Windows 8 Ultimate x64 bit kullanan arkadaşlara yardımcı olur bu bilgi bu tarz sorunlar olabiliyor... Şimdi ise Windows 8 Professional x64 bit kullanıyorum sıkıntı yok...

Tekrar Teşekkürler...:)

Sercan DURAK
Web & Grafik Tasarım​

Yukarı Alt