photoshop'un hangi sürümünü kullanıyoruz???

photoshop'un hangi sürümünü kullanıyorsunuz???

• Toplam katılım
    98

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
evet arkadaşlar

günümüzde kullandığımız photoshop pogramının gün geçtikçe değişik sürümleri çıkıyor... peki sizler hangi sürümlerini kullanıosunuz???

** şahsen ben cs3 kullanıcısıyım ve cs3'ten gayet memnunum:););)

erdal508

Üye
Tepki
0
@exorcims
bende CS3 kulanıyorum çok güzel ama ben pekde iyi sayılmam photoshopta :(((

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
bende CS3 kulanıyorum çok güzel ama ben pekde iyi sayılmam photoshopta :(((
eğer forumu takip edersen,dersleri burdan bakıp yaparsan ve öğrenmek için çabalarsan gerçekten photoshop'u en iyi şekilde öğrenirsin...

bende çok şey bilmiyordum photoshop'da ama gün geçtikçe daha çok bilgiler öğreniyorum...!;)

erdal508

Üye
Tepki
0
@exorcims
yaa bişi sorcam belki sen bilirsin ben çok uğraştım ama şu şaç rengini bitürlü ayarlıyamadım yani siyah saçları sarıya çevirmek için ne yapmamız gerekiyor ctrl+b yapıorum renler çıkıo ama istediğim gibi olmuyo nasıl yapıldığını biliyormusun???

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
yaa bişi sorcam belki sen bilirsin ben çok uğraştım ama şu şaç rengini bitürlü ayarlıyamadım yani siyah saçları sarıya çevirmek için ne yapmamız gerekiyor ctrl+b yapıorum renler çıkıo ama istediğim gibi olmuyo nasıl yapıldığını biliyormusun???

eğer sormak istediğin soruyu doğru bir bölüme yazarsan,daha iyi olur... sadece ben değil, bu konuda yardımcı olmak isteyenlerde sana yardımcı olmuş olur...!

erdal508

Üye
Tepki
0
@exorcims
tamam anladım. bende bu sitede yeniyim pek bilmiyorum ilk mesajımı size yazdım ve ondan size sordum neyse yinde teşekkürler.

Tepki
0
ya arkadaşlar kusura bakmayın ama fransız kaldım benide aydınlatırsanız çok memnun olurum

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
@barış_1907

burada bi anket düzenlenmiş,photoshop programının hangi sürümünü kullandığını soruyor o kadar...! anlaşılmayacak bişey yok;)

Yukarı Alt