Pizza Dilara Outdoor Vinil I Başar Güzelaydoğdu

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Yazılara verilen kontürler biraz kalın olmuş, inceltilirse daha şık duracağı kanısındayım. Pizza hamuru elde açılırken merdaneyle beraber kullanılması bana biraz tuhaf geldi ki beğendiğimi de söyleyemeceğim. Bütün bir pizza resmi veya merdane olmadan yarı Dünya, yarı pizza şekli daha şık olurdu. Telefon ve adres kısmı görsel altına alına alınarak hem alan daha iyi kullanılabilir hem de yazılar daha ön plana çıkarılabilinirdi. Alt köşelerde kullanılan yaprak resminin anlamı nedir bilemiyorum ama görsellik adına eklendiyse biraz daha büyük ve çiçekli olmasını tercih ederdim. Diğer tarafta kullanılan sos resimleri konudan uzak desenler gibi duruyor, sol köşede kullanılan görsel sağ köşede de kullanılabilir ve sos resimleri pizzaya yakın bir yere konumlandırılabilir. Bu haliyle yeteri kadar dikkat çekici durduğunu düşünmüyor ve yeniden düzenlenmesi gerektiğini düşünüyorum ...

Tepki
30
@ZxxxE

Bu işin broşürü hakkında yazdığın yazıydı yukarıdaki alıntı. bu ise işin sadece çamaşır ipiyle duvara asılacak vinil boyutu ve diğer broşürden bozma müşterinin iş katlidir :) Pizza hamuru merdane ve dünya konusuna gelirsek, popeyes ın terbiyeli tavuğunun terbiyesiz tavukla kıyaslanmasıda mantıklı değil ama reklam. ya da kadın pedi teknolojisinin uzay çağına lanse edilmesi. Aradaki ince çizgide düşünmemiz gerekenler yaşadığımız coğrafyada her müşterinin "creative design & idea" mantığının neyi kaldırabileceği.

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
@Başar Güzelaydoğdu
Aslında bu cümle üzerine söylenecek söz kalmamış. Hiç söylemedim farzedebilirsiniz. Bu kadar yazmamın sebebi afiş olarak değil bilbord çalışması zannettim o yüzden o kadar eleştirdim. Merdane konusunda haklı olabilirsiniz ama ben gördüğüme göre yorumladım. Kolay gelsin ...

Yukarı Alt