Portre-2

Tepki
10
Bekledim günlerdir ,gelmedi,uğramadı hiç yanıma,ama bugün akşam saatlerinde ,öyle bir hışınla geldiki...,tutum...,yakaladım...,ve beyinimin hızına yetişemedi ne parmaklarım ,ne kalemin ucu.
Yeni bitti.

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Güzel çalışma.
Saçtaki taramalar güzel. Fakat göz, ağız ve burun kısmındaki keskin çizgiler saçtaki güzelliği bozuyor. Çizgi çekmek yerine hatları tonlamalarla verirsen çok daha güzel olacak. Kaşta da bir dış hat çizgisi var. Sadece tek hamle kıl çizimleri ile dış hat çizmeden yapmayı dene. daha gerçekçi bir görünüm verecektir.
Emeğine sağlık.

Tepki
10
Teşekkürler Erkan bey,

Profesyonal bir gözün görmesi ve yorumlaması ''eleştirmesi'' çok güzel.
1.5 x 2 cm.lik gazete de çıkan bir filim afişinden bakarak yorumlamaya çalıştım.
İsim vermiyorum , açaba kime benzetmişim...?

ekinoks76

Üye
Tepki
4
Güzel olmuş bazı yerlerdeki baskın çizgileri kağıda yedirebilirdin saçlardaki hafif boşluklarıda mesela ya parmak ucunla yada hamur silgi ucuyla gibi:) kirpikler tek tek arkadaşımıznında izah ettiği gibi daha farklı bir yöntem seçerek yapabilirdinz ama ilk bakış genel hatlarıyla güzel bir çalışma emeğinize kaleminize sağlık:))

Tepki
10
Teşekkürler ekinoks76,
Çok hızlı oldu...,başladım ve bitti...
''öyle bir hışınla geldiki...,tutum...,yakaladım...,ve beyinimin hızına yetişemedi ne parmaklarım ,ne kalemin ucu.''
Hiç kaşına gözüne bakmadım,bende şimdi inceliyorum sizlerle beraber. :)

Fulyam

Üye
Tepki
16
Teknik konulardan anlamadığım için teknik olarak yazamam : )

Gül ben çok beğendim.. çok güzel görünüyor.

Yukarı Alt