Poşet kutu tasarımı

Ali DANIŞAN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
312
Poşet kutu tasarımı yapmam gerekiyor, internette araştırma yaptım ama yeterli bilgiye ulaşamadım, baskı öncesi kutunun yapımında kesim payı, katlama payı artık başka neyi varsa öğrenmek istiyorum, yardımınızı esirgemeyin lütfen, tasarımını yapıp baskısını çıkarıp yani maketini oluşturup hocaya teslim etmem gerekiyor, şimdiden verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim...

Ali DANIŞAN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
312
evet anlatmak istediğim de bu yani açılımını yapmak kesim paylarını, bıçak payı, katlama payı, ne tür poşet karton kullanılmalı bunlar hakkında bilgi almak istiyorum, ilginiz için teşekkür ederim...

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
ali bey bunu ambalaj matbaasında çalışan bir arkadaşımıza yapmıştım size (ölçülerini verirseniz)kutunun çizimini cdr ve ai uzantılı atabilirim sanırım yerleştirmede sıkıntı yok (varsa onu da anlatabilirim)yalnız ne tür poşet karton kullanılmalı onu bilmiyorum onu acil değilsse yarın cevaplayabilirim. birde bu kutuyu ne kutusu olarak kulanacaksınız yazmalısınız

Ali DANIŞAN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
312
aslında abi şöyle bir şey yapmıştım normal kutu, otomasyon kutusu olacak, logo da böyle bir şey...
yardımın için teşekkürler abi bunların cd. uzantılı çizimide var logo psd. uzantılı.

Dosyalar

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
ali bey kutuyu ne için kullacağınızı yazmamışsınız. yazdığım gibi bunu yarın arkadaşıma sorarak cevaplayabileceğim
yalnız açılımını çizdirebilmem için kutunun bir görselini paylaşmanız gerekiyor. sizin paylaştığınız çizim sanırım poşet kutu açılımı.

Ali DANIŞAN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
312
bu kutunun açılımı, kesim payı, katlama payı, makas payı bilgileri filan... kutuyu kullanma amacı araba modifiye aletleri, araba elektronik gereçleri konulacak içine, tekrar çok teşekkürler abi...

Dosyalar

Yukarı Alt