Program Yükleyemiyorum...

Tepki
5
Arkadaşlar az önce bilgisayarıma BS Player yüklemeye çalıştım yükleme başlıyor ama daha sonra şöyle bir uyarı çıkıyor: Windows xxx öğesine erişemiyor şeklinde. Bilgisayarımı yenilemeye almıştım bu yüzden olabilir mi? Sade bu değil hiçbir programı yüklemiyor. Sizce bu durumu nasıl düzeltirim?

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Windows'un verdiği hatayla genelde bozuk veya eksik dosyalarda karşılaşılır. Dosya bozuk değilse kurarken ek programlar veya sürücüleri kurmayı dener, bunları denerken dosyayı bulamadığına dair uyarı mesajı verir. Verdiği uyarıda hangi dosyanın eksik olduğunu söyler ve sizden yerini göstermenizi ister yerini biliyorsanız setup dosyası ile aynı klasöre koplayabilir veya o kısımdan kurulum yapmayı deneyebilirsiniz...
Kullandığınız dosyalar sağlam bir sorun yok diyorsanız: Kullanıcı profiliniz yönetici olarak açılmamıştır. Hesap ayarlarınızı kontrol edip yönetici (Administator) olarak oturum açın veya yönetici olarak yeni bir hesap oluşturun o zaman program kurmanıza izin verecektir ...

Tepki
5
Programın eksikliğinden kaynaklandığını sanmıyorum çünkü bir çok program denedim. Son söylediğiniz sebepten olabilir. Boş zamanım olduğunda deneyeceğim. Olursa veya olmazsa tekrar haber veririm. Yardımlarınız için çok sağolun. Çok naziksiniz...

Yukarı Alt