Proser Gıda Afiş

Ömer Ayar

Üye
Tepki
15
Acemi Bir Grafiker Olarak Anca Bu Kadarı :)

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
acemi bir çalışma filan değil bence, gayet güzel olmuş... hata sayılamayacak kadar az, hatta yok bile, elinize sağlık

Tepki
100
sloganınız çok zayıf kalmış.
alt kısındaki kiremit rengi alanda çok fazla boş kalmış.
biraz daha arka plan efektleriyle zenginleştirilmeli.
kullandığınız görsel adedi bu kadarsa alt kısmının hizalanması daha güzel olurdu.
saygılar.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Çokta acemice değil, Fakat tabi olmaması gereken hatalar var... Şöyle bir bakarsak... Yukarıdaki görsel kullanımın ve slogan için font seçimin iyi... Genel olarak renk kullanımı güzel, Ortadaki kırmızı bantın içinde biraz sorun var en büyük sorun görselleri yerleştirme, şimdi burdan ne kadar anlatsam olmaz, zamanla göre göre anlayacaksınız, diyelimki resimleri böyle kullanmak istediniz, solundaki metnin bir şekilde resimlere oturtturulması gerekiyordu, üstten bloklayabilirdiniz. kısacası orta taraf biraz dağınık görünüyor... Alttaki markalarıda en az %70 küçültün derim ben, en sağdaki marka kaymış yanlış görmüyorsam... Bu arada önemli bir tavsiyede bulunmak istiyorum, firma logosu yani PROSER solda kullanmışsınız, tabiki logo solda kullanılmaz diye bir kural yok, fakat insanlar ilanı ellerine aldıklarında sol elleriyle tutarlar ve logo genelde kapanır, bunun yanı sıra göz herzaman en sağı algılar. Bunun için gazetelerin sağ sayfa ilanları daha pahalıdır. Bunun için ben logoları genelde sağda kullanmayı tavsiye ederim... Emeğinize sağlık...

Yukarı Alt